Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@voliereen
@borntobefit

studiuję farmację, aktualnie piszę pracę magisterską o pochodnych oksazolopirymidyny, których jeszcze nie opisano w literaturze, obecnie mam parę widm IR, NMR, MS nowo zsyntetyzowanych związków i doczytuję jak poprawnie odczytywać takowe widma. Oczywiście w pewnym stopniu umiem to robić, ale chcę poszerzac swoją wiedzę + prawdopodobnie pozostane w pracy w labie, więc słabo by było jakbym nie wiedział, co się dzieje w aparaturze. Aktualnie nie wiem, choć się domyślam (
via Android
  • 1
@stam dlaczego akurat te związki syntetyzuje - prawdopodobnie mogą wykazywać działanie immunosupresyjne; po obronie związki pójdą na badania biologiczne i być może uda się napisać jakąś pracę naukową
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stam: ale super () mnie póki co stresuje moja inzynierką, bo w końcu będę musiała gc-ms robić, a w sumie tylko na zdalnych coś o tym miałam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Precypitat: nieee ( ͡° ʖ̯ ͡°) będę porównywać między moimi wynikami i do innego badania, więc teoretycznie wiem co tam będzie, gorzej jak się niczym nie będzie różnić między moimi dwoma próbami xD
via Android
  • 0
@voliereen będzie dobrze, co najwyżej promotor za Ciebie zrobi i opisze, a Ty się pod tym podpiszesz, i cyk inżynierka obroniona

Nie pytaj skąd wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stam: no właśnie moja promotorka średnio ogarnia temat, liczymy na typa, który mnie przekierował do niej, bo on miał za dużo chętnych i jemu się nie chciało czytać tyłu prac xD