Wpis z mikrobloga

  • 0
@pastibox chyba 10 raz wrzucasz ten sam wysryw ekscytując się proporcją odsetek do kapitału xD

Możesz powiedzieć co dokładnie tak Cie ekscytuje czy po prostu nie rozumiesz mechanizmu rat stałych? Nie rozumiesz, prawda?

Gdybym miał wybór to chciałbym żeby odsetki stanowiły nawet 100% (a nie 90%) koniecznej do zapłaty raty. Wtedy sam mógłbym decydować ile dokładnie kapitału chce spłacić, mam więcej, to więcej, mam akurat mniej, to mniej (przy świadomości oczywiście za
  • Odpowiedz
@marek-krakow: To, że tobie nie podniósł nie oznacza że nie podniosą innym (albo tobie za jakiś czas). Poza tym - nikt przecież nie będzie dokładał do tego, żeby taki marek z krakowa mógł sobie wygodnie mieszkać xD
  • Odpowiedz
Poza tym - nikt przecież nie będzie dokładał do tego, żeby taki marek z krakowa mógł sobie wygodnie mieszkać xD


@jankes83: dokładać to trzeba do beneficjentów 500+ i ukraińców, którzy przestaną płacić i się nie wyprowadzą, a nie do marka-krakow, który jest wymarzonym najemcą.
  • Odpowiedz
@marek-krakow: ale czego zmieniasz temat xD
Śmieję się z twojego durnego komentarza

PRZYNAJMNIEJ NIE PŁACIMY ZA WYNAJEM JANUSZOWI!!!!!!!

który sugeruje, że świat najmu jest w jakiejś równoległej rzeczywistości i pomimo podniesienia stóp czynsz w niej nie wzrośnie xD
A ty mi z 500+ wyskakujesz
  • Odpowiedz
ale wiesz ze najpierw spłacasz odsetki a potem kapitał i na końcu będzie na odwrót?


@MrProfeska: co to za bzdury? Odsetki są zawsze naliczane od bieżącego kapitału, a nie spłacane najpierw.
  • Odpowiedz
PRZYNAJMNIEJ NIE PŁACIMY ZA WYNAJEM JANUSZOWI!!!!!!!


@marek-krakow: Sorki, ale to jest bardzo dobra decyzja. Zamiast płacić 1600 odstępnego za nic, płacisz 2000 kredytu za własne. No chyba, że dałeś się zrobić i jesteś na zmiennej, wtedy płacisz 3000.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier czyli nie rozumiesz xD przyznałeś się właśnie. Gdyby było tak jak mówisz to przez planowe np 30 lat kredytu nie spłaciłbys całego kapitału i musiał przedłużać o kolejne lata xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oslet: tak, tak, nie rozumiem, iksde iksde.

#!$%@?, to musisz do mojego banku zadzwonić i dać im znać, że coś im się #!$%@?ło i przez dwa lata (z pierwszych trzech) miałem w racie 70% kapitału i 30% odsetek.


  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier no i se sprawdź cymbale jaki będzie stosunek kapitału do odsetek w połowie okresu kredytu xD choćby skały srały zmieni się istotnie na korzyść kapitału. Tak czy inaczej w całym okresie kredytu MUSISZ spłacić cały kapitał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oslet: a czy ty gamoniu w ogóle zrozumiałeś co ja napisałem? Napisałem wyraźnie - stosunek kapitału do odsetek nie musi być mniejszy na początku kredytowania ponieważ to zależy od aktualnego oprocentowania.

Więc dopóki tego nie zrozumiesz to mi dupy nie zawracaj bo ja nie mam czasu na teoretyków.

I to chyba normalne, że w całym okresie kredytowania spłacisz kapitał, nie da się inaczej. Iksde
  • Odpowiedz