Wpis z mikrobloga

Hej mirki, z braku czasu przesiadam się z książek na audiobooki i zastanawiam się pomiędzy abonamentem na audiotece lub na storytel. Z którego streamingu korzystacie i który według was jest lepszy? Za każdą wskazówkę stokrotne dzięki.
#audioteka #storytel #audiobook #ksiazki (wiem, że zaśmiecam tag, ale na pewno się znacie na rzeczy)
  • 10
@Aoss: Więc tak.
Audioteka - jak nie zamierzasz kupować książek, to raczej lipa. Cena jest atrakcyjna, ale biblioteka dla tylko i wyłącznie subskrybentów raczej słaba. Okres próbny do wykorzystania i ewentualnie miesiąc wykupić, odsłuchać interesujące cię rzeczy i przenieść się gdzie indziej. W obecnej formie Audioteka troche odstaje, nawet od takiego Empik Go.
Storytel - bardzo spoko. Obecnie razem z Legimi najlepsza platforma. Szeroka biblioteka, własne produkcje, sporo unikatów których nigdzie
@Aoss: Jakiś poprzedni wpis. Ten dokładniejszy i najbardziej obszerny raczej nie do znalezienia.:

Ostatnio próbowałem prawie wszystkiego w polskim mainstreamie. Tak w skrócie:

- Empik Go - dla mnie osobiście biblioteka jest dosyć uboga. Plus za podcasty i własne produkcje. Cena ok, możliwość słuchania na wiecznych trialach z nowymi mailami.

- Audioteka - nr 3 jak dla mnie. biblioteka ok, własne produkcje które rozwalają system, niestety ilość dostępnych materiałów w abonamencie