Wpis z mikrobloga

bardzo mądre wstawiać tam takie gówno


@konrado12: ruski właśnie mają takie myślenie, że każdy by chciał te ich ziemie, podczas gdy każdy tym gardzi, tak jak napisałeś. Nie mają dystansu do siebie xd
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: rozumiem intencje. Ale ja będąc przeciętnym kacapem zrozumiałbym to w ten sposób: na tak poljakom tez marzy się podbój naszych ziem ale są za ciency w uszach. Każdy chce nowych terenów. Putin dobrze robi że zdecydował się pierwszy. Im trzeba uświadamiać że są zacofanym gównostanem, mamy XXI wiek, niemcy do dziś mają problemy z biednymi wschodnimi landami, które dostali w "spadku" po ZSRR. A oni za 100 lat dalej będą
  • Odpowiedz
Ale ja będąc przeciętnym kacapem zrozumiałbym to w ten sposób: na tak poljakom tez marzy się podbój naszych ziem ale są za ciency w uszach.


@konrado12: a niech se myślą co chcą, tutaj jest z nich beka xd
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: Przejrzałem to całe pikabu, nie ma jakoś dużo info o wojnie na Ukrainie, są raczej takie same fakty i wypowiedzi ludzi z zagranicy, raczej niewiele tam jest propagadany nawet.
  • Odpowiedz
nie pozwala na te linki do .ru? To było już przed wojną...


@Ranger: Wykop jest prekursorem rosyjskich sankcji - zbanowaliśmy ich zanim to było modne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@konrado12:
Tylko że kacapów w żaden sposób nie nauczysz normalnego cywilizowanego myślenia, to jest błąd który jest dość często popełniany, że jesteśmy w stanie zmienić ich mentalność. Nie da się i nie ma sensu próbować.
  • Odpowiedz