Wpis z mikrobloga

Ile bym dał, żeby spędzać wolny czas, a szczególnie wieczory z dziewczyną. Gotowalibyśmy sobie kolację, może jakiś film, książka albo po prostu muzyczka i kocyk. Od kilku lat trzymam w zakładkach przeglądarki gry planszowe dla dwojga, różne przepisy i ciekawe miejscówki do zwiedzania. Nic mi w życiu nie brakuje oprócz bliskości drugiej osoby. Nigdy nie zaznałem uczucia jak to jest być kochanym, nigdy nie byłem dla kogoś ważny, nigdy nie poczułem bliskości od dziewczyny, nigdy nie żyłem

#tfwnogf #samotnosc #przegryw
Gustavo_Fring - Ile bym dał, żeby spędzać wolny czas, a szczególnie wieczory z dziewc...

źródło: comment_1649710166hydEDXZXve0ut5KimBrD2j.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
A u wiesz mi Miras że nie jest tak kolorowo w związku, niby bez partnerki ciągle jej szukasz bo chcesz być kochany ale jak już z nią jesteś to ciągle się #!$%@?, są tarcia charakterów
  • Odpowiedz
  • 0
Przede wszystkim wyjdź do ludzi, zawsze to powtarzam bratu, zacznij przebywać tam gdzie są kobiety, siłownia, jakieś zajęcia fitness, ścianka wspinaczkowa, idź do sauny pogadać
  • Odpowiedz
przykro mi ale dziewczyny nie chcą grzecznych i spokojnych chłopców


@DzikiJelonek: Może nie chcą, ale potrzebują jak się wyszaleją i nikogo nie złapią na dziecko/małżeństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gustavo_Fring: Można też fantazjować w drugą stronę... Kobiety to najgorsze zło tego świata, w ich osobach są skumulowane wszelkie ludzkie wady, to są królowe jedynie próżności, pychy, egoizmu i głupoty. Może i czasem wyglądają spoko, ale to nic w porównaniu z ich niewdzięczną, podłą mentalnością.
  • Odpowiedz