Wpis z mikrobloga

@James0n: Trochę tak, z drugiej strony laska nie ułatwia zabawianie rozmowa (w rozmowie z Michałem mówiła tylko No no no no no, studiuje co drugi tydzień, bo co tydzien to bez sensu i imprezuje) - ale nadrabia uroda, śliczna jest, mam nadzieję że mnie @spinel nie zje, ale nawet ładniejsza od Oliwii.
@Dromodron: Ja to się jej odpowiedziom nie dziwię, bo co ma mówić jak chłop jej przez pare minut opowiadał cała swoją historię i kompletnie zanudził, pewnie umysłem była w innym miejscu, byle tego nie słuchać. Co do jej urody to też mi się podoba, Oliwka to w dużej części charakterem póki co robotę robiła.
@Opportunist:
Co do Michała, początkowo myślałam ze to jakiś lovelas z podmiejskiej dyskoteki, teksty typu jak nie Karolina to żadna itp.
Moim zdaniem to jeden z przystojniejszych uczestników ale brakuje mu charyzmy i pewności siebie.
Generalnie wydaje mi się ze to jeden z tych spoko kolesi na życie. No ale mowie to jako osoba która trochę już przeżyła. Dziewczyny 19 + szukają raczej łobuza który kocha najbardziej :)
@Joanpav: A dla mnie on jest totalną mimozą, jest skoncentrowany na sobie i jest dosyć „tępy” taki człowiek bez wyobraźni + bardzo sztywny w życiu, mało elastyczny się wydaje. Nie mogłabym być z kimś takim. A co do urody to jest przeciętna, na modela on się nie nadaje, nie ma w sobie nic oprócz przyjemnej w odbiorze, dosyć dziecinnej twarzy jak to się mówi „miękkie rysy twarzy” ale taki tępy wzrok
@Dromodron: @Joanpav: to jest facet w określonym wieku,niekoniecznie nadający na falach ludzi sporo młodszych od niego.Kiedyś pisałem,że on ma problem w rozmowach z dziewczynami,bo chyba jest za poważny.Tu są dwie dziewczyny 19 lat,a z facetów Kapsel jest najmłodszy.Nowej i Żmii nie będzie łatwo znaleść z facetami z hotelu wspólny język.Jakby odpadł Jay,to Żmija miałaby ten sam problem,co nowa...