Wpis z mikrobloga

Kupiłem hulajkę Xiaomi mi pro 2 z oficjalnego sklepu, miałem nadzieje, ze jedzie 25km/h, jednak okazało się, ze nie da się jechać szybciej niż 20km/h, jakieś pomysły jak zwiększyć prędkość maksymalną do 25? Tak wiem, przepisy, jednak na międzywsiowej asfaltowej ścieżce rowerowej nie będzie to nikomu przeszkadzać.
Wgrywanie nowego softu przez xiaoflasher nie bardzo działa, zatrzymuje się na 28%, hulajka pika i wraca do stanu podstawowego. #hulajnogaelektryczna #xiaomi
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mugsy: ile ważysz? Jak nie więcej jak 80kg to na pełnej baterii powinna się rozbujać po zmianie softu do 33km/h a im mniej baterii tym wolniej.
widmo82 - @mugsy: ile ważysz? Jak nie więcej jak 80kg to na pełnej baterii powinna si...
@mugsy: #!$%@?. Zaktualizowałem od razu po zakupie, zanim przeczytałem to co napisałeś.
Dziś dopiero realnie przejechałem się po chacie pierwszy raz.
Nie dość że wgrałem 2.4.8, to z tego co widzę, Vmax to 20km/h na trybie sport (rozpędzam przednie koło, podnoszę, manetka w oprór), a nie 25km/h.
  • 1
@Namyslaw: Mądry Polak po szkodzie XD an zagranicznym forum pisali, że po zamianie dashboardu da się wgrać inny soft, moja hulajka obecnie jest w serwisie, właśnie w tym celu. Jak odbiorę to dam znać co tam wymyślili.
@mugsy: nie, podmieniłem na 3.0 z OLX.

Na 3.1 aktualnie nic nie zrobisz, nawet przez ST-Linka.
ST-Link nie połączy się z tym sterownikiem, z racji zupełnie innego układu na 3.1 względem poprzednich wersji.

Nie próbuj nic downgrade'ować jak już zrobiłeś update do DRV248 / BLE157, bo będzie tylko gorzej xD.
  • 0
@Namyslaw: Wiem, wiem, próbuje sprawdzić, czy da się rozpoznać wersje bez rozbierani hulajnogi, i potrzebuje kilku informacji, no ale to musi być podpięty ten sterownik