Wpis z mikrobloga

Po ostatnim odcinku:
1) Konrad - wg mnie na plus - wydaje się fajny prosty chłopak z serduchem - ja bym nie krytykował go za to że mówi dziewczynom komplementy - moim zdaniem są wszystkie piękne.
2) Oliwka - z kimkolwiek będzie to spoko byle nie ze Zdzirem
3) Zdzir - masakra - poziom samouwielbienia level hard
4) Nowa uczestniczka - moim zdaniem na 90% będzie to kolejna "ofiara" Zdzira
5) Wiki - moim zdaniem ona coś czuje do Sevaga - jeśli traktowała by go jak tylko kolegę to nie mówiła by mu że chce stworzyć z nim parę myśląc o sobie. Jakby nic nie czuła to koledze/przyjacielowi kibicowała by aby ułożyło się mu z Oliwką. A jeśli uwzględnić że na jej pierwszej wyroczni pytała się o niego, jak Eliza była jeszcze z Michałem to mówiła że Sevcio mógłby być alternatywą Kapsla itd. to może jest coś na rzeczy.
6) Jay i Elizka - fajnie się na nich patrzy
7) Michał - nie jestem w stanie tego nazwać ale chłopak wywołuje u mnie sympatię (a może to też litość).
8) Kapsel i Karolina - też fajnie się na nich patrzy - może bez przyzwoitki w postaci płaczki Karolina będzie bardziej żywa.
Podsumowując fajny odcinek.
#hotelparadise
  • 4
@kurczak69okon: ja ich lubię - 50% contentu to oni generują, a do tego fajnie razem wyglądają.
Cringe to ja widzę w zachowaniu Zdzira, cringe to ja widziałem w zachowaniu Płaczki, cringe to ja widziałem w mówieniu non stop o Kapslu przez Wikę czy przy niektórych tekstach Michała.
Jay i Eliza mają jakąś tam relację i jest jakaś - nie jest nudna - komunikacja jest dynamiczna i super (bez względu na to