Wpis z mikrobloga

No dzień dobry! Mam mały problem. Mianowicie nie działają mi płyty CD (oryginalne).
Zestaw to zmieniarka na 6cd w bagażniku + tv + navi i to wszystko przerzuca się na ten monitor na foto.

Gdy kupiłem to auto siedziało android radio, ale jakość dźwięku + i problem ze stacjami radiowymi szybko mnie z tego wyleczył.

Z tyłu było druciarstwo no i tak sobie starałem to uporządkować. Podłączyłem wszystko i radio gra, płyty "widzi" i przerzuca je w magazynku, natomiast zero dźwięku. Rozumiem, że gdyby laser siadł w ogóle nie widziałoby CD (chyba, że się mylę).
Problem jest też z radiem gdy wjadę w dziurę potrafi przestać grać, jakby się odłączyło, ale na monitorze nadal widać stacje

Gdzie szukać przyczyny i które kabelki i w której puszce odpowiadają za dźwięk?
Gdyby to miało znaczenie. Moduł TV widzi i mam śnieżny obraz, nie widzi navi (ale nie mam plyty)

#e46 #e46gruz #bmw #samochody #motoryzacja #elektronika
RwandyjskiFront - No dzień dobry! Mam mały problem. Mianowicie nie działają mi płyty ...

źródło: comment_1649187229KYTRjAMHqBhlkcxpl7lfiM.jpg

Pobierz
  • 3
@RwandyjskiFront: Nie pomogę bo się nie znam ale mogę powiedzieć o fajnym patencie, bo mam takie samo radio, kuzyn „elektryk” wlutował moduł bluetooth pod dźwięk z kaset tam gdzieś z tyłu i tylko musi być kasetka żeby się kręciła a ja odpalam sobie co chcę z telefonu. Jak coś mogę go zapytać co i jak