Wpis z mikrobloga

siema, komputerowe swiry, mam dziwny problem...
Zgralem zdjecia ze starego telefonu, jest ich ponad 3 tysiace, mam je na HDD, chcialbym je wgrac na nowy telefon (robilem juz tak wiele razy w przeszlosci). Niestety musialem przerwac kopiowanie na nowy telefon, brakuje kilkuset zdjec. Teraz wklejam na telefon zdjecia i wykrywa duplikaty - kaze windowsowi pomijac duplikaty i zastosowac to dla wszystkich konfliktow... wtedy kopiowanie przerywa sie, tak po prostu. To samo na komputerze w pracy. To samo z uzyciem total commandera oO. Ma ktos jakis pomysl jak to obejsc?
#komputery #windows10 #totalcommander
  • 4
duzo zdjec z minionych lat, podrozy, imprez, lubie je miec w telefonie i na hdd, w razie jakby jedno zdechlo, a poza tym, co ja sie bede tlumaczyl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BooBoo: Popatrz sobie może w takim razie na narzędzie "FreeFileSync" lub [1] poniżej. Nie napisałeś jaki telefon, jeżeli wgrywasz na kartę microSD to może lepiej ją wyjąć, skopiować tam zdjęcia i wtedy włożyć do telefonu na powrót.
Poza tym jak już wspomniano, fajny jest serwis Google Photos, robi różne kompilacje przypomnienia i takie tam, ale niestety ilość miejsca jest ograniczona.

Ref. 1. https://www.goodfirms.co/blog/the-top-11-free-and-open-source-file-sync-software