Wpis z mikrobloga

@Jim2Lahey: Co w tym dziwnego? "Artyści" robią róże performance, taka wybitna Bjork również różne, dziwne rzeczy tworzy i ludzie zamiast się #!$%@?ć to doceniają wyobraźnię
  • Odpowiedz
@Himre: to on ma jakies przeboje? (wiem jestem boomerem) ja jedynie kojarze cos tam z eurowizji, pozatym jedynie kojarze go z promowania sie po kolejnych gownoprogramach
  • Odpowiedz
@Jim2Lahey: Ziggy Stardust powstał jako alter-ego Bowiego w latach 1972, ludzie byli zachwyceni. Trudno porównywać takiego geniusza jakim był Bowie do Michała Szpaka, ale wiadomo o co chodzi...

Czy Jowiszja jako alter-ego Szpaka to coś dziwacznego? Może odrobinkę, ale chyba o to chodzi. W sumie wygląda to jak kreacje tworzone przez Jeana Paula Gaultier w latach '90, o proszę

Fajnie, że ktoś robi coś tak ekscentrycznego na polskiej scenie muzycznej -
theicecold - @Jim2Lahey: Ziggy Stardust powstał jako alter-ego Bowiego w latach 1972,...

źródło: comment_1649069424dBNpruYKskqG2sDWan0Gpj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Trudno porównywać takiego geniusza jakim był Bowie do Michała Szpaka, ale wiadomo o co chodzi...


@Opportunist: gdybyś zadał sobie trud przeczytania tego, co miałem do przekazania i zresztą napisałem, to nie napisałbyś prawdopodobnie swojego komentarza.

poza tym ani jeden ani drugi nie potrafią śpiewać


OK, a co to ma do tematu?
  • Odpowiedz