Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam nad soba sasiadow z malym dzieckiem. Gowniarz biega calymi dniami od 8 rano, do 22 i drze morde. Rodzice czesto razem z nim. Przewraca tez krzesla i gra w pilke w mieszkaniu. Rozmowy spokojne, agresywne, stukanie w sufit, nic nie daja. Pomyslalem ze nie moze tak byc, ze tylko ja mam przez to #!$%@? humor wiec moze porysuje im dotkliwie auto? Wiem ze to kretynskie, ale mam potrzebe zemsty. Te #!$%@? tez #!$%@? do wspolnoty sasiadke, bo wywiesila sobie reklame na balkonie, wiec takich nie zal. Czy to bardzo debilny pomysl?
#sasiedzi #patologiazmiasta #podludzie #patologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624992b7801f84c6805cd5a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 120
Większość "obrońców" tych sąsiadów chyba nigdy nie była w takiej sytuacji i nie jest w stanie sobie wyobrazić, jakie to uciążliwe. Mój chłopak ma identyczną sytuację. Nad nim sąsiedzi mają dwójkę małych dzieci, którzy od godziny 7 rano zapie*dalają samochodzikami, rowerkami, chodzikami i te dźwięki niosą się po całym jego mieszkaniu. Co z tego, że te dzieciaki chodzą do żłobka/przedszkola, skoro on wraca z pracy, one też już są w domu i
@AnonimoweMirkoWyznania: siostra dziewczyny ma podobną sytuację, wezwała gości od pomiaru hałasu, sprawa trafiła do sądu. No i tak sobie jest w sądzie sprawa już od 4 lat i końca nie widać xD także sąd to nie jest najlepsze rozwiązanie, bo wtedy cokolwiek nie zrobisz to będziesz już w kręgu podejrzanych. Jak chcesz rysować auto to w sumie #!$%@? zagrywka ale jak już musisz... A pomyśl o czymś innym, żeby uprzykrzyć im
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ogrin8080: i co wtedy? Jeden autystyczny sąsiad z nadsłuchem i wynosisz się z własnego domu.
W idealnej sytuacji powinno być badanie poziomu hałasu atestowanym urządzeniem i dopiero wtedy jakieś kroki. Do tego poziom tłumienia stropów w blokach wpisany w prawo budowlane.
Zresztą idąc tym tropem to powinniśmy zamykać ulice w godzinach 22-6 i 8-16, też przecież hałasują.