Wpis z mikrobloga

Ogłaszam #rozdajo! Do wygrania jest możliwość urzeczywistnienia własnej wizji w rysunku! Osoba, która wygra ma możliwość wybrania tematu rysunku, do stworzenia którego poproszę dzieci z mojej szkoły. Kosmici siejący kwiaty? Pies tańczący Jezioro łabędzie? Proszę bardzo, chcesz to masz!
Jeżeli jesteś osobą zajmującą się #grafika czy posiadającą własną firmę #jdg możesz poprosić o stworzenie własnego logo lub identyfikacji wizualnej. Sześciolatki z zerówki aż rwą się do pomocy!

Zasady:
- daj plusika;
- napisz w komentarzu co dzieci mogłyby narysować dla Ciebie;
- Twoja propozycja rysunków musi mieścić się w granicach przyzwoitości, proszę;
- oraz dziecięcych możliwości.

Zajrzyj też na moją zrzutkę gdzie zbieram pieniądze na wsparcie mojej biblioteki szkolnej. Jeżeli nie możesz jej wesprzeć, prześlij ją proszę dalej!
https://zrzutka.pl/9knzz3
Co otrzymasz?
30 rysunków na wybrany przez siebie temat. Losowanie przy pomocy sierotki (czyli losowo wybranego bąbla ze świetlicy) w poniedziałek o godzinie 14!
KatieWee - Ogłaszam #rozdajo! Do wygrania jest możliwość urzeczywistnienia własnej wi...

źródło: comment_1648880290yPo7cLg9RwHXKkPLrHllYn.jpg

Pobierz
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@KatieWee: chciałabym 30 rysunków z pomysłami młodych ekspertów jak świat będzie wyglądał za 20 lat. Czy ludzie staną na Marsie? A może to kosmici odwiedzą ziemię i będę wpadać na wakacje? Co zostanie przez ludzi odkryte i jakie będą nowości w modzie. Chcę te wizje proszę Pani.

Planuję sprawdzić co się sprawdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Smol cegiełka do zrzutki poszła również. Bardzo Cię podziwiam, świetny pomysł