Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@mistejk: masakra, mam dosłownie 30m do biedronki, mimo tego wolę iść sporo dalej do Lidla.


W biedronce czasem jak się otworzy lodówke to od samego zapachu cofa, kilka razy wyrzuciłem mięso a kilka razy coś zwróciłem...

@barwus: mam tak samo. Jeśli mam długą listę zakupów która zawiera mięso, to wolę iść do Aldi. Ja nie wiem jak to możliwe że sanepid jeszcze im się do dupy nie dobrał. Przecież to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A nie czekaj, to Biedronka, tam mięso leży na paletach obok lodówek po kilka godzin


@MrPickles: Może zasmucę, ale inne markety niestety też tak robią. Do centrali Lidla zgłaszam cyklicznie i #!$%@? z tego robią. Po prostu zrezygnowałem z kupowania mięsa w markecie, bo ono za każdym razem jest tak rozładowywane. Nie wiem po co tym tępym lambadziarom te kontenery chłodnicze, skoro za każdym razem wyładowują wszystko na zewnątrz na podłogę
@Paczek_w_masle: @unfolding: @MrPickles:
Byłem pewnego razu w Kauflandzie w swoim mieście i zauważyłem, że lodówka, w której jest mięso nie działa. Wszystkie paczki w środku temperatura pokojowa a na drzwiach lodówki i na samych paczkach skroplona woda. W środku na przykład mięso na tatar.
Zgłosiłem do pracownika, że wszystko ciepłe i chyba coś nie tak to poleciał do kierowniczki a ta na to, że ta lodówka tak ma i