Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@malyalewarjat: jak pies puszcza ten podbierak to chwilę stoi i nie łapie piłeczki od razu, wygląda jakby czekał na komendę. Patrzy też gdzieś jakby za róg domu. Myślę że za domem stał sobie chłop i wydawał polecenia. Dziecko które jest odciagane przez psa, spogląda (chyba) w jego stronę zanim ten wstaje. No i poza tym jakoś mi się wydaje że dzieci dałyby sobie radę same i dziewczynka nie pobiegłaby do domu
@Felonious_Gru: bez przesady z tym kilkuset. Myśle ze kilkadziesiat tysięcy. Srednio rozgarnięty właściciel nauczy tego owczarka, to są mądre psy, które wręcz się męczą jak nie maja tego typu zadań. Nie misza się uczyć wykonywania konkretnych poleceń, ale musza być czymś zajmowane, problem w tym jak ktoś kupi sobie mądrego psa i myśli ze go tylko siadać nauczy dla szpanu przed sąsiadami. Jak dla mnie to nic szczególnego i godnego pochwały,
są mądre psy, które wręcz się męczą jak nie maja tego typu zadań.


@Chekatomba: no niestety wciąż mało kto pracuje ze swoim zwierzakiem. Te większe psy mają zazwyczaj jakies podstawowe przeszkolenie,ale u malych wypierdków to rzadko.

A gdzie tu w ogóle mówić o stałym rozwijaniu psa i zapewnianiu mu rozrywki ( ͡° ʖ̯ ͡°)