Wpis z mikrobloga

Piekarnia osiedlowa. Miejsce wielu batalii z covidianami najezdzających na mnie za brak maski. Straszyli policją ekspedientke za to że mnie obsługuje jak nie mam maski.
Dzisiaj ci sami covidianie wszyscy równo bez kagancy i nikt nie stoi na zewnatrz jak to do tej pory było bo piekarnia mała i tłocza się wewnątrz.

PAN powiedział, ze wirusa nie ma i jak kamfora owieczki pozdejmowały maski i zachowują się tak jakby nie było ostatnich 2 lat i ktoś wyciał z historii ich zachowanie w tym samym miejscu.

#koronawirus
  • 57
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 407
@Bigbluee: powiedz mistrzu jak sobie wyobrażasz przejście z maseczek na ich brak? Obowiązek noszenia pod nosem przez jakiś czas, potem na brodzie przez tydzień, a na koniec okres z obowiązkowym trzymaniem w kieszeni? XD
  • Odpowiedz
@mentari: Odpowiedź jest prosta. Tak jak zrobiono to na samym poczatku. Jeśli zmienną jest ilosc zachorowań/hospitalizacji to dostosowujemy restrykcje do tego. KONIEC.
Natomiast sztywne ustalanie bo sie komuś w rządzie wydaje ze piątek 17:45 albo poniedziałek 8:00 albo to dobra data, to sory... ale to jest parodia. W równaniu mamy ZMIENNĄ wobec której nalezy ustanawiać przepisy. Skoro zmienna jest zmienna a nie stała to i stałych dat nie może byc.

Przez
  • Odpowiedz
  • 249
@Bigbluee jesteś zwycięzcom... Byc może przechorowales bezobjawowo. Gratulacje. Nawet jeżeli kogoś zaraziles to się nie przejmuj, ty wygrałeś wszystkie walki w piekarni. Udowodniłeś że jesteś najmądrzejszy, a inni to debile. Or?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bigbluee: powiedz tak szczerze, czy ktoś straszył cię policją za brak maski po tym jak niedziel zapowiedział zniesienie obowiązku a wejściem faktycznym w życie kilka dni później?
  • Odpowiedz
PAN powiedział, ze wirusa nie ma i jak kamfora owieczki pozdejmowały maski i zachowują się tak jakby nie było ostatnich 2 lat i ktoś wyciał z historii ich zachowanie w tym samym miejscu.


@Bigbluee: cyrk to był jak covid grasował w lesie i nie można było do niego wchodzić! (byłem wtedy w lesie covida nie spotkałem)
@mikuli: większość w polsce umieraja na covid nie dlatego, że covid ich zabił tylko
  • Odpowiedz
@Bigbluee: Skupmy się na faktach:
Szczepionki działają ✓
Każdy miał czas się zaszczepić nawet kilka razy✓
Szczepionka nie zmniejsza rozprzestrzeniania ✓
Zatem do jakiej cholery po co nam obostrzenia ? Kto wierzy w szczepionki się zaszczepił kto nie chce się szczepić ten tego nie zrobił i nie zrobi. Traktujmy to jak sezonowe masowe przeziębienie i tyle. Jeśli nie przestaniemy olewać wirusa to maseczki, obostrzenia zostaną na stałe. Mam wrażenie że dla
  • Odpowiedz
@Bigbluee: W sumie głupie te twoje gadanie

Tak samo można mówić o legalizacji marihuany

WCZORAJ GANIAŁA MNIE POLICJA DZIŚ NIE GANIA JAK SIĘ Z TYM CZUJECIE?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Oczywiscie poza luxmedem gdzie chodzono za mną xD


@Bigbluee: mistrzu doinformuj się jak to ma wyglądać w placówkach medycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli zmienną jest ilosc zachorowań/hospitalizacji to dostosowujemy restrykcje do tego. KONIEC.


A wracając do głównego wątku - po co oczekujesz takiego rozwiązania skoro i tak nie nosiłeś w ogóle maski bo miałeś to w dupie? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mentari: mnie to bardziej zastanawia jaki proces zaszedł w głowie tych fanatyków. Jeszcze w zeszłym tygodniu starsza pani w autobusie mi mówiła że swoim podejściem zabijam ludzi, i ogólnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy słyszałem takie rzeczy. A teraz ci ludzie zdejmują maseczki. Czyli co? Nie były wcale potrzebne, tylko czepiali się żeby ktoś inny przypadkiem nie miał lepiej bez maseczki. Jak to jest że w zeszłym tygodniu trzeba było nosić
  • Odpowiedz
@mikuli: mam nadzieję że ty cały czas chodzisz w masce dopóki covid w ogóle nie zniknie całkowicie latem, i na jesień też będziesz, i na kolejną wiosnę też ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo chyba nie chcesz zabić czyjejś babci? to że znieśli obowiązek nie znaczy, że wirus zniknął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz