Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zolwik89: jak odbierałeś prawko i sprawdzałeś czy się zgadza, to powinieneś od razu mówić, że się nie zgadza, bo miałeś B bezterminowe, a prawo nie działa wstecz i uprawnienia nabyte bezterminowo nadal takie są
@Given daj spokój ja odbierając ten dokument wogole się cieszyłem że go mam, załatwić w tym #!$%@? starostwie coś to cud. Ciekawe czy uda mi się coś załatwić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zolwik89: życzę powodzenia, u mnie bez problemów wszystko idzie, umawiam się na konkretną godzinę i załatwione wszystko w 5min ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zolwik89: ja PKK zrobiłem w 15min ( ͡° ͜ʖ ͡°) niedługo będę wyrabiał kolejne, właśnie na D i A, chcę mieć komplet kategorii w prawku. Dawaj znać co Ci powiedzieli w starostwie :D
@Given: lol serio. sprawdzilem na twoim profilu co pisales pol roku temu. tak bym ci nie uwierzyl xD. #!$%@? to jest. mi instruktor mowil ze nie moge zaczac kursu na c+e dopoki nie zdam egzaminu na c, ale teraz zaczynam podejrzewac ze chyba cos sciemnial ()
@OjTakByczq: ściemniał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja robiłem kurs łączony C/C+E :D Z czego na samo C wyjeździłem może z 5h, a cała reszta godzin to C+E, trafiłem na fajną szkołę jazdy po prostu. Idzie mi to jak krew z nosa niestety, bo mnie poprzedni pracodawca oszukał na spory hajs i ciągle pod kreską idę ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ale, to już