Wpis z mikrobloga

dla kredyciarzy z #millennium #millenium koleżeńskie przypomnionko, że do końca miesiąca jest oferta stałego oprocentowania 6.13% i to już na ten moment jest niższa oferta niż przy zmiennym xD możecie złożyć wniosek i macie zagwarantowana ofertę z dnia złożenia wniosku. za 1-2 msc dostaniecie aneks do podpisania i dodatkowo chyba 2 miesiące na jego podpisanie. czyli podpisanie aneksu za 3-4 msc, a wtedy zmienne będzie już pewnie na poziomie marża 2% + wibor 6.5% = 8.5%, a więc jesteście prawie 2.5% do przodu z perspektywą dalszego wygrywu wraz z każdym posiedzeniem glapy i reszty.

wniosek można złożyć jeśli ma się już uruchomiony kredyt. ja bym brał jak #!$%@?

z formalności to będziecie potrzebowali wniosku o zarobkach od pracodawcy (według formatki Millenium, gdzieś jest na ich stronie), więc jeśli jesteście zainteresowani to walcie do HRów, może do czwartku się wyrobią ( ͜͡ʖ ͡€)
ewentualnie może w oddziale nie beda chcieli tego zaświadczenia i wystaczy skrócony wniosek o o zmianę oprocentowania, ale raczej nie

pozdrawiam
#kredythipoteczny
powodzenia - dla kredyciarzy z #millennium #millenium koleżeńskie przypomnionko, że d...

źródło: comment_1648541270eKTuabOat0shtWGezWtnwL.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@radoslaw_nala: mi babka na infolinii mówiła, że 50%. babka w oddziale najpierw przyjęła skrócony, potem zadzwoniłem i dopytałem czy wszystko ok, to mi powiedzieli na infolinii że wniosek utknął i muszę wypelnic pełny. ogólnie pracownicy w oddziałach sprawiają wrażenie mocno niedoinformowanych, miałem wrażenie, że jestem pierwszą osoba która składa taki wniosek
  • Odpowiedz
@LZBNZ: nie wiem. ale na 99% maja gorsza ofertę. Millennium ma wyjątkowo korzystną na ten moment


@powodzenia: Tak, oferta Millennium jest obecnie korzystna, wynika to z tego, że była aktualizowana prawie miesiąc temu. Za chwilę zniknie i czasowo stałe oprocentowanie będzie bliższe poziomom 7%.

jeśli jesteście zainteresowani to walcie do HRów, może do czwartku się wyrobią ( ͜͡ʖ ͡€)


@powodzenia: Jest też możliwość rejestracji wniosku
  • Odpowiedz
@powodzenia: potwierdzam, pracownicy są wyjątkowo nie doinformowani, byłem w 3 oddziałach i dopiero w trzecim mi ktoś zrobił symulacje bo w innych się „na tych stałych stopach nie znaja”. Jeżeli brało się kredyt w przeciągu ostatnich 12 mscy to nie potrzeba sprawdzać zdolności nawet jeżeli przekroczy 10%.
Wniosek złożyłem w oddziale tydzień temu i do tej pory cisza. Natomiast od momentu, w którym dostanie się aneks do umowy - ma się
  • Odpowiedz
@swiatoznawca: też się bałem, że jak formalności będą długo trwały i w międzyczasie zmieni się oferta, to dostanę nowsza, gorsza. na infolinii mnie kilkukrotnie zapewniali, że liczy się data z wniosku i koniec końców dokładnie tak było. wniosek złożyłem w grudniu, aneks dostałem w styczniu, podpisałem w lutym i mam 5%, czyli oferta grudniowa.

ogólnie maja tam #!$%@?. mam wrażenie, że gdybym sam nie dzwonił i się nie dowiadywał, to moj
powodzenia - @swiatoznawca: też się bałem, że jak formalności będą długo trwały i w m...

źródło: comment_1648629533emNm0WLAdIqyOpGvD4o2ph.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@swiatoznawca: u mnie trwało to miesiąc i mam wrażenie, że byłem jedna z pierwszych osób składających taki wniosek, bo w oddziałach totalny nieogar. jeśli teraz wniosków jest multum, to nie spodziewałbym się szybkiej akcji, chyba że przydzielili więcej pracowników do tego tematu. no ale jak masz wniosek już złożony, to spałbym spokojnie
  • Odpowiedz
@powodzenia: dzięki, w takim razie dalej nic nie ogarniają i każdy mówi co innego. 5% piękny wynik. Ja niestety wnioskuje o 6,13. Trochę za późno się obudziłem. Niemniej zapytanie złożyć może każdy - nic to nie kosztuje, a w razie czego można się rozmyślić i nie ma obowiązku podpisania go- wiec myśle, ze warto wykonać taki ruch. Jak u Ciebie to trwało tak długo to ciekawe ile teraz potrwa ;o
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@powodzenia: ile trwa gwarancja tej oferty? złożyłem swój wniosek 18 marca. Status ciągle widnieje "Otrzymaliśmy twój wniosek. Zaczynamy!", bo jeszcze muszę doprosić sie o jeden dokument od dewelopera. Boję się, że w końcu przepadnie.
  • Odpowiedz
@tenzwykly: nie wiem. musisz zapytać na infolinii czy maja jakiś limit oczekiwania na uzupełnienie danych do wniosku. ale jeśli piłka jest po ich stronie, to czekasz na aneks, a od otrzymania aneksu masz 2 msc* na podpisanie i możesz podpisać nawet pod sam koniec tego okresu

*mireczek wyżej twierdzi, że 1 miesiąc, więc moglo coś się zmienić
  • Odpowiedz
@powodzenia: zdążyłem złożyć wniosek 30 marca. Teoretycznie bez żadnych uzupełnień koniecznych. Ciekawe czy będzie pozytywny. Z tego co słyszałem od doradcy finansowego bank potrafi nie podpisać umowy mimo pozytywnego przejścia procesu zdolności kredytowej i wstępnej decyzji pozytywnej. Po prostu w dniu podpisania informują że od dziś już nie udzielają kredytów na tych zasadach i możesz się starać na nowo jak chcesz. Więc czekam na informacje czy się udało :)
  • Odpowiedz
@Ciapaty: trzymam kciuki, i feel you bro. ja się nie zrelaksowałem aż do momentu, kiedy nie zobaczyłem zmiany oprocentowania w appce. teraz jestem kwiatem lotosu na tafli jeziora.
  • Odpowiedz