Wpis z mikrobloga

A z czego ta beka? Beka to jest z frajerów co wynajmują i spłacją komuś raty, albo całe życie ze starymi mieszkają.

Bierze się kredyt na sporo lat a potem się nadpłaca. Ja wziąłem kredyt na 30 lat a po 7 latach już byłem na czysto.


@Luko No właśnie beka z tego, że dzisiaj jest jakaś moda na to żeby od razu iść na swoje bo wstyd mieszkać ze starymi a potem
@Dziecko_Proboszcza:
Dlaczego ja mając w tym samym banku kredyt hipoteczny mam Aktualne oprocentowanie 4.17% ? Od czego to zależy jak kto sobie wynegocjował z bankiem? Czy obecnie po prostu marże banku są sporo wyższe niż kiedyś?
Czy ja dobrze paczę, że chłop/baba pożyczył 260k, spłacił 20 i do spłaty zostało jeszcze 630k (jeśli liczyć 1.5k)?


@MateMizu: jeśli stopy procentowe nie spadną przez 20 kolejnych lat to tak. To jest jednak niemożliwe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Dlaczego ja mając w tym samym banku kredyt hipoteczny mam Aktualne oprocentowanie 4.17% ? Od czego to zależy jak kto sobie wynegocjował z bankiem? Czy obecnie po prostu marże banku są sporo wyższe niż kiedyś?

@mati3654:

A kiedy masz najbliższą aktualizację WIBORu?
@Krupier: nie wiem a gdzie to się sprawdza? W lutym dostałem propozycje przejścia na stałe stopy 6% z hakiem ale głupi odrzuciłem, teraz pewnie już 6% nie dostanę wiec zostanę przy zmiennych.