Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najbardziej wkurzające jest gdy kobiety piszą ci, że "szukają normalnego faceta". Narzekają, że faceci szukają tylko jednego, nie umieją się wysłowić a na spotkaniach źle się zachowują. Generalnie "to nie było to", "nie było chemii" lub "jakoś kontakt się urwał". Tu zapala się czerwona lampka bo w każdym przypadku jakimś dziwnym trafem spotykała się już taka panna wiele razy i zawsze to nie było to no i szuka dalej. Ja wtedy jestem znów złudnie zadowolony bo przecież HEJ, JA JESTEM NORMALNY. Masz wrażenie, że piszą do nich największe chamy, brudasy i durnie a teraz jesteś ty, wjeżdżasz jak na białym koniu i w końcu znajdziesz tę swoją miłość. Jak zwykle ubieram się w jakiejś fajne ciuchy na spotkanie, perfumy i nakręcam się na dobry humor. Na spotkaniu jest okej - rozmowa idzie, są śmiechy, zjemy lody czy coś, spacer. Po spotkaniu? cisza. W 99% przpadkach olewa po spotkaniu. Myślę sobie WTF? To narzekacie, że same chamy, pijacy, analfabeci czy napalone wieprze do was piszą to czemu mnie olewacie? Czasami sobie myślę, że więcej bym ugrał gdybym poszedł na spotkanie w dresie i był zwykłym chamem, który ma gdzieś kobiety. Nie nastawiam się na nic i nie robię nadziei ale skoro przez większość czasu dostaje pozytywne sygnały a potem nagle ghosting? Potem za pół roku znów wrócę na apki randkowe i znów zobaczę te same panny, które mnie olały. Nie mogły znaleźć nikogo wcześniej, mnie olały i pewnie to samo będzie z i ich przyszłymi rozmówcami.

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #zwiazki #blackpill #redpill #relacje #pua #logikarozowychpaskow #samotnosc #feels #randki #przegryw #tfwnogf #mgtow #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623ec9fa9df1c36994522a1e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Najbardziej wkurzające jest gdy kob...

źródło: comment_1648287278Nw3rwmEAJJKHQwNXE9zeYf.jpg

Pobierz
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro z każdą dziewczyna kończy się na pierwszej randce, to coś robisz nie tak.

Najczestsze błędy jakie robią mężczyźni na pierwszej randce, to;

1. Za długa randka. Pierwsza randka powinna trwać 1h, może 1,5h maks. Potem atmosfera siada. Lepiej przerwać w najlepszym momencie, dziewczyna będzie miała niedosyt.

2. Faceci za dużo gadają. To kobieta powinna głównie mówić, nie ty. Ty zadawaj głównie pytania. Na tym etapie kobiety są mega wybredne.
Czasami sobie myślę, że więcej bym ugrał gdybym poszedł na spotkanie w dresie i był zwykłym chamem, który ma gdzieś kobiety.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie płacz po tępych dzidach. Laski które biorą sobie sebixa spod bloku zostaną albo samotnymi matkami albo będą czekać na niego w domu bo pójdzie siedzieć albo będą się męczyć z pijusem, awanturnikiem i wiecznym łobuzem.
Szukaj sobie normalnych kobiet.
Te które mają tak wielkie wymagania, zostaną same, bo
@AnonimoweMirkoWyznania: masz fajny charakter i jesteś super facetem i wyszlabym za Ciebie ale masz brzydki ryj i to Cię skreśla. Przecież koleżanką nie pokaże na zdj Twojego charakteru tylko Twoja mordę więc po co mam być z Tobą. Wolę związać się z jakimś patusem który będzie mnie traktował jak gówno ale będzie przystojny. Będę mogła nim się chwalić na insta -kazda kobieta
Lippa: Już widzę, że się "normictwo" zesrało. Po prostu nie trafiasz w wygórowane oczekiwania kobiet. Wystarczy jedno małe "coś nie tak" i ona wie, że ma do wyboru co najmniej kilkunastu innych do sprawdzenia. Gdybyś był bardzo przystojny, to nie musiałbyś nic. A tak to pozostaje wieczne zastanawianie się co mogłem zrobić lepiej, podczas gdy przystojniak po prostu bierze co swoje.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Nawet nic nie dały kwiaty itp.

@Geralt678: Panie kolego, jakie kwiaty? I to był Twój błąd. Bez obrazy, ale dawanie kwiatów to tak jakbyś powiedział: jestem nudnym facetem (lub, jak kto woli, beciakiem...), poczekam na seks pół roku, a potem będę płacił za twoje zachcianki. To zabija atrakcyjność. Na to wyrwać można co najwyżej kobietę, która już się wyszalała i szuka providera (ale to już lepiej być samemu).

Największą rzeczą jaką
@eZdobywca: Możliwe że to mój blad ja chciałem być romantykiem i Gentelmenem sądziłem że to dobry ruch plus kolacja ale gówno z tego na seksie mi nie zależało. dodam że nie byłem natrętem gadka się kleiła itp. Tak Te laski same nie wiedzą czego chcą.
@AnonimoweMirkoWyznania: bo błędnie rozumiesz mózg kobiety. Jak siedzisz i ja zabawiasz humorem czy jakimiś lodami, #!$%@? jakaś koszule i uważasz na słownictwo, to w jej oczach nie jesteś taki jak myślisz czyli kulturalny w porządku, itd. Tylko jesteś w jej oczach beciakiem, podłokietnikiem, kimś kto nie ma odwagi ani własnego zdania, kimś kto boi się cokolwiek zrobić. One mają gadzi mózg, to że ci nie odpisują po takim spotkaniu to dlatego