Wpis z mikrobloga

nie wiem jak to #!$%@? jest... Ogląda człowiek odcinek z pilotem, konkuzje: człowiek oczytany, wyształcony, ciekawostki, anegdoty, merytoryczna wiedza, zaangażowanie w bezpieczeństwo Polski a jak włączysz i zaczniesz słuchać tych troglodytów z gromu to ja #!$%@?... Panie #!$%@? bieda w gromie, chleb to myśmy jedli na święta. Mojom jedmnostkę chcieli rozwiązać chlip chlip, Paniee yyyyy słyszałem yyyy oglomdałem jak jak ukraińcy wysadzają czołg javelinem według moich yyy doświadczeń to może być to prawda albo yyy nie. Polska armia yyy udwała rosomaka na poligonie. Panie yyy polska armia to kolesiostwo yyy dlatego bez wykształcenia i umiejętności muszę ochraniać tesko a nie być majorem yyy

#historiarealna #zychowicz #ukraina #historiarealnazblogubloghistoriarealnacom
Pobierz Agresywna_Szyba - nie wiem jak to #!$%@? jest... Ogląda człowiek odcinek z pilotem, k...
źródło: comment_16482356693jZjNoOxEWM4ZVxx1TFzQB.jpg
  • 19
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@Agresywna_Szyba: No to jest niebo a ziemia jeśli porównamy ich do tego PANA LOTNIKA. Koleś kojarzył mi się właśnie z takim prawdziwym amerykańskim pilotem z popkultury, wysportowany, kwadratowa szczena, przyjemny głos, elokwentny, pięknie się wypowiada, ogromna wiedza itd. Do F16 nie można w końcu wsadzić osiłka co po prostu dobrze się bije i szybko biega.
@Agresywna_Szyba: miałem ziomka z liceum, który uczył się w LAW(lotnicza szkoła wojskowa). Odpadł po dwóch czy trzech semestrach ale żeby tam się dostać i utrzymać naprawdę trzeba bardzo dobrze się uczyć, dlatego wydaję mi się że raczej większość pilotów myśliwców jest ogarnięta.
Nie wiem jak jest z GROMem ale podejrzewam, że elita intelektualna tam nie idzie tylko bardziej ludzie zaprawienie w boju.
@Agresywna_Szyba: mi tam to nie przeszkadza, dobrze jest poznać punkty widzenia różnych ludzi, od oczytanych i obytych ekspertów po szeregowych komandosów :)


Dokładnie tak, z każdego wywiadu można coś ciekawego wyciągnąć, obojętnie czy Seba komandos który widział rzeczy, których nie chcielibyśmy widzieć, czy odklejony od realnego świata analityk/profesor/ambasador itd, czy ktoś pośredni
@Agresywna_Szyba: Czego się spodziewasz po ludziach którzy mają horyzont typu #!$%@?ć konkretnego bandytę albo uwolnić zakładnika - oni mają myśleć w kategorii skuteczności misji a nie przekminiać czy to w ogóle ma sens xd
Pan Lotnik to był oficer który miał organizować np. szkolenie pilotów czyli cały system podchodzący delikatnie pod skalę operacyjno-taktyczną, więc musi te horyzonty mieć szersze. Z WS warto słuchać wyższych stopni, i to tych najwyższych, a i
@Agresywna_Szyba: ogladałem jakiś wywiad z bardzo ogarniętym oficerem Gromu ps.Magda, nie pamiętam nazwiska. Druga strona horyzontu względem Motyla. Z resztą grupy szturmowe WS muszą składać się z inteligentnych ludzi, którzy są w stanie szybko zorientować się w sytuacji i podjąć adekwatne działania, więc nie ma co generalizować ich sposobu wypowiedzi, lub bycia
@Agresywna_Szyba eee, nie wiem o co chodzi, ale jak się oglądało nawet program selekcja, to widać było że tam nie tylko siła i wytrzymałość się liczy, ale i trzeba mieć łeb. Wątpię że w tak elitarnym gronie są debile osiłki.
@Agresywna_Szyba:
W Silach Spechalnych nie sluza tytani intelektu. Jest selekcja pod katem IQ, ale ona ma za zadanie odsiac debili. Nie wiem skad przekonanie ze w tego typu miejscach sluza jakies uberhumany intelektu. Jak wspominalem, jest prog wejscia jesli chodzi o potencjal intelektualny, jednakze po spelnieniu tego, premiowane sa juz inne przymioty umyslu.

Czego się spodziewasz po ludziach którzy mają horyzont typu #!$%@?ć konkretnego bandytę albo uwolnić zakładnika - oni mają
@Makak87: dokładnie, zresztą Naval o tym wspomniał, że każdy musi być tam w jakiś sposób utalentowany sportowo i Motyl się chwalił krav-magą, mi bardziej się ten wywiad podobał z anegdotkami i szczerością niż z ekspilotem co chce udawać mądrego. A najlepszy był snajper, bo świetnie opowiedział że wojna to nie Battlefield, ale śmierć, śmierć śmierć, żeby zabić innych musisz się napocić, a jak sam się potkniesz to po prostu stracisz przydatność,
Nie wiem jak jest z GROMem ale podejrzewam, że elita intelektualna tam nie idzie tylko bardziej ludzie zaprawienie w boju.


@ShadyTalezz: Naval coś wspominał o nauce w zawodówce. Obstawiam że wzięli go na zasadniczą, potem na zawodowego w Lublińcu. Odrobił parę misji zagranicznych, a że miał dobre opinie z dotychczasowej służby to dostał zaproszenie na kwalifikacje do GROMu. Wiadomo głupich nie biorą bo jednak trzeba być ogarniętym, ale pewnie też nie