Wpis z mikrobloga

#przegryw #incel #tinder
Mam 24 lvl, 180cm, w miarę sportowa sylwetka. Dobra robota jako inżynier, wynajmuje nowoczesne mieszkanie w Wwa. Gdy wbijam na Tinder to max 20 lajkow w pierwsze 3 dni, potem 0. Lajki tylko od różowych 2/10.
Dodam że jestem zadbany, markowe eleganckie ciuchy zawsze, co 2 tygodnie do fryzjera itp.
Czy mogę się uważać za Incela, czy to Tinder po prostu jest fatalny?
  • 14
  • Odpowiedz
Przegryw bo nie mogę dobrej różowej znaleźć. Dotychczas tylko Tinder obczajałem, na żywo nie miałem zbytnio okazji bo ostatnio się bardziej skupiłem na rozwoju zawodowym w wolnym czasie. A jak chodzę na imprezy to spotykam albo zajęte, albo poniżej 5/10. Ciężki chyba ten rynek matrymonialny.
Mordy jak chad nie mam, ale krzywa też nie, bardziej jak przeciętny chłopak, kiedyś zainteresowanie kobiet w szkole było, ale wtedy człowiek wolał poimprezować a nie związku
  • Odpowiedz
@bialybalon98: Tinder przede wszystkim ma zarabiać. Jest tak skonstruowany, abyś w końcu sięgnął do kieszeni. Więc na początek zalew, później skąpe dawkowanie. Oni tam Twoje wzorce aktywności porównują do tych co zapłacili i dawkują w sprawdzonych momentach.
  • Odpowiedz
@bialybalon98: Zapewne problem jest ze zdjęciami. Tak się często kończy wrzucenie zdjęć, jakie znalazło się na telefonie. Teraz trzeba się do tego przyłożyć. Gdybyś poprawił zdjęcia, to zdobywałby św na luzie co najmniej 50 par.
  • Odpowiedz