Wpis z mikrobloga

Jaki opiekacz do kanapek kupić? Zależy mi na tym by dobrze przypiekał a nie gotował. Miałem z lidla ale moc zdecydowanie za mała. Na szczęście spadł i się połamał i teraz szukam czegoś lepszego. Przeglądam oferty i kompletnie nie wiem co wybrać. Nie chcę płacić fortuny ale zarazem nie chce wydać kasy na coś co za chwilę popęka albo kanapki będą blade. Zastanawiam się aktualnie nad mpm mop-34 ale mało jest rzetelnych informacji na jego temat. Ciekawe jestem jego zamknięcia co jest warte. #kichochpyta #tosty #sandwich #gotujzwykopem #cokupic #zakupy
  • 12
  • Odpowiedz
@Krw1 dodam tylko, że jak już opieczesz kanapkę to odłóż ją na jakąś kratkę do studzenia, żeby nie zaparowała od dołu co zmniejsza chrupkość.
Ps. Z powodzeniem też robiłem tosty na grillu elektrycznym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Krw1: ten mpm wygląda spoko, mało popularna firma, ale mam od nich gofrownicę którą wygrałem na loterii ponad 20 lat temu i ciągle działa. A co do opiekacza to mam jakiś z marketu za 30 zł, też już jakieś 15 lat, i jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Gadstyle59: Ogólnie jestem zadowolony. Jedynie jak piecze z papierem do pieczenia to mógł by bardziej przypiec. Wydaje się być taki solidny
  • Odpowiedz