Wpis z mikrobloga

W weekend zamierzam przeserwisować powłokę CarPro Cquartz 3.0, co polecacie nałożyć na powłokę?

CarPro Reload dołączony do powłoki skończył się i zastanawiam się nad czymś inny? Może ADBL ceramic QD? Może coś innego np. Gyeon, CleanTech?

#detailing #autodetailing
  • 8
  • Odpowiedz
@meverone: Rozumiem. O różnicach między poszczególbymi QDkami z SiO2 i między poszczególnymi boosterami niestety Ci nie powiem bo takich testów nie przeprowadzałem aczkolwiek własnie te 2 rodzaje produktów sobie musisz rozróżnić. Boostery mają dużą zawartość SiO2 i rzeczywiście mogą coś uzupełnić i same w sobie trochę posiadzieć. QDeki już tutaj bardziej pełnią rolę pielęgnacji lakieru, czyli przetarcie water spotów itp. zbyt wiele tej powłoce nie pomogą ;)
  • Odpowiedz
@meverone: Moim skromnym zdaniem booster bez sensu. Tzn jak dla mnie to powłoka ma działać sama w sobie, wtedy QDek do szybkiego ogarniania water spotów czy innych takich przypadków. A na booster trzeba zawsze więcej hajsu wydać, a przecież już na powłokę się nie mało wydało. Potem nawet nie wiesz czy to hydro z boostera czy z powłoki czy co. Nie wiem. Dla mnie boostery to jakieś takie mutanty które same
  • Odpowiedz