Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Taka głupia sprawa I dość chaotyczny wpis. Chciałbym naprawić swoje życie ale jak to zrobić godząc się ze swoją przeszłością? Czy to w ogóle jest możliwe? Nie nadrobie straconego czasu. A nikt nie zaakceptuje kogoś z moimi turbulencjami zyciowymi to czasami muszę koloryzowac fakty odnośnie mojej przeszłości #mitomania żeby nie wyglądało aż tak źle. A roznica w obyciu z innymi ludźmi I tak jest gigantyczna. No bo ok, powiedzmy, że wyglądam obiektywnie całkiem spoko, jakieś zainteresowania mam, ale gownorobota. I teraz gdzie szukać życia społecznego jeśli nie mam w ogóle znajomych? O partnerce to już nawet nie mówię- bo miałem I to nawet ładne jechałem na swoim uroku, inteligencji I pozornym obyciu ale koniec koncow zawsze odchodzily do kogoś rozrywkowego kto miał znajomych I hajs. Wiadomo, że trzeba żyć dla siebie głównie, ale co myślą ludzie kierując się ta fraza? Chyba nie to że 90% czynności masz robić samemu I zauwazysz to głównie Ty. Nikt cię nie doceni za twoje sukcesy I nie wesprze w porażkach. Pytam się jak? I po co? #depresja #samobojstwo #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623759f5aa6ba135ae4e006c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania:
też próbowałem zmienić życie nawet usunąłem konto na wykopie na jakiś czas robiłem nofap zacząłem ćwiczyć ale co mi to dało kompletnie nic, poddałem się i wróciłem do dawnego życia trzeba pogodzić się z losem już nigdy nie będe normikiem, też nie wyglądam żle nawet kupiłem sporo markowych ciuchów.
@Noniusz:
nie nofap się robi bo po nim jest większa energia z czym się zgodze i jesteś trochę bardziej dynamiczny na nofapie, trochę fobia społeczna ustępuje jak nie wiesz co daje nofap to się nie wypowiadaj oski i po co się go robi.
polecam najpierw przeczytać co coś oznacza i potem komentować.