Wpis z mikrobloga

I takie są te europejskie wartości i równouprawnienie.

Ha tfu...

Czy myślicie, że mężczyznom zostanie to jakoś zrekompensowane? Oczywiście, ujemnymi punktami na studia i przy rozdawaniu wszelakich dotacji na rozwój zawodowy lub rozwinięcie działalności w ramach "dyskryminacji pozytywnej".

#rakcontent #bekazlewactwa #wojsko #wojna #ukraina #rosja #pieklomezczyzn #feminizm
s.....i - I takie są te europejskie wartości i równouprawnienie.

Ha tfu...

Czy ...

źródło: comment_1647720004P6hbUXsPgMzbRceb3GWN1t.jpg

Pobierz
  • 51
@skitarii zobacz na sport, czemu męski jest bardziej popularny i ma generalnie wyższego "skilla"? Jesteśmy do tego stworzeni, aby walczyć. Nie tylko na froncie ale codziennie o coś. My zginiemy na froncie, babę zgwałci cały garnizon. Jesteśmy silniejsi, umiemy podejmować szybciej decyzję itd. Tak już jest ¯_(ツ)_/¯
wolałabym być mężczyzną, zostać powołana do wojska i mieć punkty ujemne niż być kobietą i czytać ze swojej perspektywy te oczerniajace wciaz teksty mizoginow


@konopiapolska: Och, to doprowawdy straszne, że musisz czytać teksty ludzi niezadowolonych, tego, że są dyskryminowani prawnie.

Faktycznie lepiej zamiast tego iść pod przymusem ja wojnę i zdychać z wyrwanymi flakami gdzieś w lesie, albo na polu.
zobacz na sport, czemu męski jest bardziej popularny i ma generalnie wyższego "skilla"? Jesteśmy do tego stworzeni, aby walczyć. Nie tylko na froncie ale codziennie o coś. My zginiemy na froncie, babę zgwałci cały garnizon. Jesteśmy silniejsi, umiemy podejmować szybciej decyzję itd. Tak już jest ¯\(ツ)/¯


@gdyzgasnieswiatlo: dobra, ty jak chcesz możesz robić za muła czy innego osła, który "jest silny i został stworzony do pracy", ale ja jestem człowiekiem i
wolałabym być mężczyzną, zostać powołana do wojska i mieć punkty ujemne niż być kobietą i czytać ze swojej perspektywy te oczerniajace wciaz teksty mizoginow


@konopiapolska: to idź na operację zmiany płci i masz, co trudnego w dzisiejszych czasach?¯\_(ツ)_/¯ Patriarchat przestanie cię dyskryminować, będziesz miała inne limity przy podnoszeniu dozwolonych ciężarów w pracy chociażby, późniejszy wiek emerytalny, służbę wojskową(σ ͜ʖσ)
@skitarii nigdzie nie uciekniesz, bo Ci nie pozwolą, a bronic będziesz swojej rodziny i przyjaciół. Ci ludzie też nie walczą "bo chcieli". Walczą żeby bronic swój dobytek i rodzinę. Pewnie w dupie mają flagę i kraj, ale propaganda jest silna i dzięki temu się krzepią. Możesz mnie nazywać wołem czy tam oslem, ale ja bym bronił tego czego się dorobiłem. Walczył o lepsze jutro.
nigdzie nie uciekniesz, bo Ci nie pozwolą, a bronic będziesz swojej rodziny i przyjaciół. Ci ludzie też nie walczą "bo chcieli".


@gdyzgasnieswiatlo: co ty bredzisz? XD

Przecież nawet Ukraińcy przed wojną wyjeżdżali XD

I nie, nikogo nie będę w Polsce bronił, jeśli dalej będzie ona miała tak patologiczne podejście do swoich obrońców.

Rodzinie dam tylko info, że jak chcą to mogą się zbierać, bo wojna idzie, a jak zostają to ich
Możesz mnie nazywać wołem czy tam oslem, ale ja bym bronił tego czego się dorobiłem. Walczył o lepsze jutro.


@gdyzgasnieswiatlo: albo zrobimy taki myk. Ja sobie przed wojną wyjadę na Zachód i tam zbuduję kapitał i poczekam aż ty i inni się obronicie z ciężkimi stratami.

Potem, mając sporo kapitału w poważnej walucie, przyjadę do Polski, gdzie złotówka będzie gówno warta z powodu wojny i wykupię twój majątek na który ciężko