Wpis z mikrobloga

A bulion z dziadka w wannie co sobie grzałkę wrzucił do podgrzewania wody? Nikt nie pamięta bulionu?


@GrazynianJanuszanu: a to nie była jakaś babka która strzeliła samobója i wpadła do wody?
Czy mówimy o dwóch różnych trupach dojrzewających w wannach? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko policja weszła do domu jakiegoś starszego pana, bo dostali zgłoszenie że nikt dziadka od 2 tyg nie widział. A dziadek leżał w wannie pełnej wody, którą to wodę podgrzewał sobie grzałka do gotowania herbaty. Widać temperatura starszego pana wykończyła i gotował się przez dwa tygodnie w wannie.

Policjant przyznał, że niewiele z dziadka zostało, głównie szkielet i rozgotowana breja. Ale skóra na kolanach wystających z wanny jeszcze była, a w powietrzu
  • Odpowiedz
Kurde a myślałem, że to ja mam taką zajechana psyche bo takie widoki mnie nie robiły a tu prawie same wpisy Mirków których to nie rusza. Mało kto mi wierzy na żywo, że mnie widok zwłok nie rusza póki tej osoby nie znałem (ʘʘ)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Djuk94 W życiu nie wszedłem na żadną z tego typu stron. Zwyczajnie nie miałem odwagi i zbyt wrażliwy jestem na takie obrazki. Nie ogarniam jak ktoś mógł z taką lekkością tam przesiadywać i oglądać to wszystko. Sick as fuck.


@FieldsOfHope: Tak samo. Przerażają mnie te komentarze i ten zachwyt. Nie wiedziałem, że aż tylu psycholi tu siedzi.
  • Odpowiedz
@Djuk94: oglądaliśmy na informatyce całą klasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gawol_1: może jeszcze mieliście ten program do kontroli treści który miał 4 hasła na krzyż i prawie nic nie umiał blokować
  • Odpowiedz
@Gawol_1: to u nas był jakiś program, ale mieli domyślne hasła które dało się łatwo znaleźć w google. Nawet bez hasła średnio sobie radził z czymkolwiek
  • Odpowiedz