Wpis z mikrobloga

nagle Polacy zapominają cały syf jaki PiS zrobił


@ram0l: uwielbiam te uogólnienia. Wynikiem tego nagle jest 100% poparcia PiS przez Polaków? Jeśli tak, to i Ty poronienie zapomnieć, a jakoś ten wpis na to nie wskazuje. No chyba, że nie jesteś Polakiem.
e Polacy zapominają cały syf jaki PiS zrobił na arenie międzynarodowej


@ram0l: podzielisz się na podstawie czego tak wnosisz? tylko nie wrzucaj pisowskich klakierów którzy polerują mu berło od lat
chyba Ty. Tutaj raczej wszyscy pamiętają co robił kaczafi.


@sir: a potem przy wyborach PiS 40%. Przecież połowa wykopowiczów pewnie nie ma nawet praw wyborczych xD
@ram0l: co to ma do pisu? Jakby rządził kto inny to zrobiłby to samo. Zamknęli biznes ale już się otwieramy na nowo, bo wszyscy przeszli kowid lub są zaszczepieni. Tyle.
ale co ten ruch dał?


@AdamMechanik: Masz wypowiedzi ukraińskich i europejskich polityków na ten temat, doczytaj.

Leszke


Masz 7 lat?

Powinno się ich jeszcze bardziej za to gnoić bo na grobach Ukraińców robią sobie kampanię.


Jeśli masz taką opinię na ten temat to do dzieła. Nic mi do tego.
Powaznie przerasta Cie, że można szanować jeden ruch i #!$%@?ć tego samego czlowieka za 10 innych?


@latarnikpolityczny co dał ten ruch oprócz siania fermentu w NATO oraz potencjalnie zdradzenia miejsca pobytu Zełenskiego?

Pomijam że mogli zginąć, bo Putin nigdy nic um nie zrobił - dla Rosji ten nieudany rząd PISu jest bardzo wygodny - nie trzeba rozwalać polski rakietami, niech rozwali się sama "polskim ladem", zakazem aborcji i innymi pomysłami Kaczyńskiego.
@latarnikpolityczny:

Powaznie przerasta Cie, że można szanować jeden ruch i #!$%@?ć tego samego czlowieka za 10 innych?


Ale za co ty chcesz go szanować.Ta "delegacja" to była zagrywka pijarowa i jak widać po wpisach debili z gwoździem w mózgu, że skuteczna.
Tak oto Polacy są manipulowani.


@ram0l: Głupi są po prostu.

Powaznie przerasta Cie, że można szanować jeden ruch i #!$%@?ć tego samego czlowieka za 10 innych?


@latarnikpolityczny: Nie można. Ja go nie szanuję za żaden ruch, bo wiem co to za typ człowieka. Każde jego słowo i każdy gest to gra polityczna. Jedyne czego mu brakuje do bycia Fiutinem, to armia, bo szurem jest takim samym.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jesli oceniasz ludzi, a nie kazdy konkretny ruch to z tym gwozdziem nie bede mogl Ci pomoc. Z reszta jak Ci tak latwiej w zyciu to ok, nie moja sprawa. Good luck.


@latarnikpolityczny: Ach, no tak. To oceńmy teraz jakiś miły czyn Fiutina, Hitlera albo Mao. ( ͡° ͜ʖ ͡°)