Wpis z mikrobloga

Szukam zabawki na pierwsze urodziny córki naszych przyjaciół. Jako, że to jedni z najbliższych mi osób (świadkowaliśmy razem z moim różowym na ich weselu), a ja z natury jestem śmieszkiem poza kontrolo, no i trochę parszywą mendą, to szukam dość specyficznego prezentu.
Kryteria wyboru według istotności:
-głośna irytująca melodyjka, która będzie się podobać dziecku i tylko jemu
-najlepiej jak baterie będą wszyte/zabudowane, np. akumulatorki z opcją ładowania
-najlepiej bez możliwości wyłączenia zanim piosenka przestanie grać
-odpowiedni dla dziewczynki level 1

Biorę po 200 zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #dzieci #prezenty #urodziny
  • 9
@zychu142: @Jaroslaw_Keller: roczne może mieć problem z dmuchaniem.

Jak już to jakaś piszczałkę jebutna, trąbkę do naciskania.

Aczkolwiek ja bym taka wysoce upierdliwa zabawkę roczniakowi po prostu po chwili zabawy zabrała i dala co innego.
Więc taki to by był dowcip, że ofiarodawca wydałby kasę, a dziecko prezentu by nie miało.
@zychu142: Z doświadczenia wiem, że taki prezent po pierwszym użyciu chowa się do szafy i dziecko go więcej nie widzi. Jak chcesz coś wybitnie wku********go to polecam Mądrą Sowę z e-edu i do tego coś fajnego dla dziecka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zychu142: nie wiem czy dla roczniaka, ale kuzynki córka dostała kiedyś deskę do prasowania z żelazkiem które grało i'm a Barbie girl, jak tylko się włączało i takiego pieska na smyczy, który chodzi, szczeka i gra piosenkę bingo w kółko. Zostały jako zabawki do zabawy u babci :D dziecko zachwycone, ale rodzice mniej XD