Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia

Czy rosyjska wojna na Ukrainie to wybuch 3 wojny światowej?


Kiedy wybuchnie 3 wojna światowa?


Czy Ukraina sama może wygrać wojnę?


Czy 3 rzut ruskiego miru to będzie ten legendarny elitarny sprzęt i personel?


Czy sankcje przerwą wojnę?


Czemu Prezydent TUT ciągle wzywa NATO do zamknięcia nieba?


Czy NATO rozpocznie interwencję bojową na terenie Ukrainy?


Kiedy NATO dołączy się do wojny?


Ilu Ukraińców musi umrzeć by interweniowało NATO?


#ukraina #rosja #wojna #obsww3
Wykopowy Stream z informacjami o wojnie na Ukrainie
  • 17
co ty pierolisz odklejeńcu


@durancik2: to samo pisali mi miesiąc temu jak pisałem, że putin zaatakuje Ukrainę i nie jest to tylko prężenie muskułów a po drugie, gdy mówiłem, że będzie to pełnowymiarowy konflikt z bombardowaniem miast i śmiercią cywilów. No i miało na pewno nie być ataku na Kijów tylko miał sobie Donieck wziąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do usłyszenia za miesiąc.
@obserwator_ww3:
Bo ty jedyny pisales to na logike wystarczylo brac, ze bez powodu tyle wojska nie zgromadzil, gratuluje intelektu
A reszte wysrywow co piszesz sa sprzeczne z prawda, zwlaszcza

putin póki co powołał tylko azjatyckich mieszkańców rosji, którzy dla niego nie są rosjanami tylko mięsem armatnim które wyposażył w najtańszy zalegający sprzęt

To tylko pokazuje jakim "znaffcą" jesteś w tym temacie, jeden przyklad przywodca czeczenski czy ludzie ze specnazu, gowno wiesz
A reszte wysrywow co piszesz sa sprzeczne z prawda, zwlaszcza


putin póki co powołał tylko azjatyckich mieszkańców rosji,

@durancik2: Tu masz mapkę pod które WKU w rosji podlegały osoby zabite lub pojmane na Ukrainie. Dane z wczoraj, na bieżąco są dodawane aktualizacje.

To tylko pokazuje jakim "znaffcą"

przepraszam konesera tagów #famemma #kononowicz i podobne.
obserwator_ww3 - >A reszte wysrywow co piszesz sa sprzeczne z prawda, zwlaszcza

 pu...

źródło: comment_1647033744TxFNH9jvUnMxBswrfStdcw.jpg

Pobierz
Ale wedlug tej mapki to wiekszosc jest z czesci europejskiej.


@Sharpboy: Tak, faktycznie źle ująłem swoją myśl. Śledzę ten konflikt od miesięcy i nagraniach z peronów i pojazdów wynikało, że w większości pierwszy personel który został skierowany do tej misji specjalnej był głównie azjatycki. Pociągi jechały po 14-21 dni bez przerwy by dowieźć ich do granicy.

Siły rosyjskie przy granicy z Ukrainą zostały przeniesione z ćwiczeń z Białorusi kilka dni przed
przeanalizuj sobie prawdziwe z jego teorami


@durancik2: Ale ty rozumiesz, że ja wrzucam tłumaczenia oryginalnych postów z rosyjskiego na polski nie ingerując w ich treść i podaje zawsze źródło posta?
Nie każdy używa telegrama i chce mu się tłumaczyć z ruskiego, dlatego śledzi moje postu i rozumie, że pochodzą z kanałów na telegramie danego miasta lub osoby, na wschodzie każdy używa telegrama jak kiedyś u nas FB.