Wpis z mikrobloga

@karix98: Dobrym wyborem będzie FF14, masa aktywności ogółem potężny kontent pve, cudowna fabuła, która wciągnie Cię w ten świat, da Ci poczucie że jesteś w nim, że coś znaczysz, Ty jesteś głównym bohaterem. Nie jest to kolejne puste mmorpg, bez klimatu. Masz Triala do 60lvl, więc śmiało contentu masz na 150/200h, to wystarczająco aby sprawdzić czy gra trafia w Twoje gusta.
@karix98: Grałem trochę w GW2 i było w miarę fajne ale po wbiciu max levela 1 postacia i farmieniu jakiegos tam sprzetu znudzilo mi sie. Niestety do tego sprowadza sie wiekszosc mmo - farmienie bo 90% contentu gry jest zwyczajnie nieoplacalna w porownaniu do najlepszych mobow etc.
@karix98: Na pewno jest dużo bardziej casual friendly niż kiedyś, jedyne problemy to te jakieś najtrudniejsze raidy czy tier 4 fractale bo tam faktycznie trzeba już mieć ze soba kogoś kto ogarnia grę. Jak chcesz sobie luźno pograć to raczej polecam, szczególnie jak jest jakaś promka na dodatki(sam kupiłem za -50% oba). Oprócz tego możesz śmiało pograć sobie najpierw w wersje f2p żeby zobaczyć czy Ci się podoba.
@CloudSpanner: mi sie zadne mmo w sumie nie podoba ale #!$%@? mnie ze nie ma innych gier online gdzie kierujesz ladna postacia z trzeciej osoby, do wowa mam nostalgie ale meczy troche, gw2 wydaje sie spoko chociaz troszke grafika mnie odstrasza i ogolnie ze grind grind grind, no ff tez takie specyficzne jest ale jest przyjazdne dla nowych graczy i tez w sumie proste
@CloudSpanner: ja to zawsze nocną elfką i do Stormwind, no #!$%@? zagrałby w tbc hunterem ale jak grać na serwerze pvp to tylko po stronie hordy a tam są tylko krwawe elfki a ja wolę nocne bo alliance w #!$%@? dostaję zawsze na pvp