Wpis z mikrobloga

@czaq: Tylko tutaj piszą, że można przenieść:

Jeśli chcesz przenieść swoje dane, administrator może wyeksportować dane organizacji i anulować wycofaną subskrypcję. Jeśli chcesz pobrać dane z usług dodatkowych Google, możesz wyeksportować swoje dane (w tym z Google Workspace i usług dodatkowych Google) za pomocą aplikacji Google Takeout dostępnej na takeout.google.com. Administrator musi włączyć Google Takeout.
@czaq: właśnie też to znalazłem i nowy dostawca mi podpowiedział, że właśnie tego używają - da się tym przenieść wiadomości z g suite / google workspace na inną pocztę?
@Tino z tym Gmailem to są niezłe jaja. Ja musiałem migrować 5x w ciągu jednego dnia, kilka kont po 3GB. Nie patrzyłem na żadne limity, nie przejmowałem się że mi zablokują konto :) gdzie wykupiłeś hosting ?
@czaq: #!$%@? wiedzieli, że jak puszczą mailing, to będzie masowa ewakuacja - hostingów mam kilka, przeniosę na jakiś prywatny, jeszcze nie wybrałem konkretnego, dali czas do czerwca - zrozumiałe, zaczynaliśmy jako dzieciaki, a teraz po latach pobierają opłaty i chcą nagle kasy - standard. Możesz mnie nazwać szurem, ale idziemy w kierunku płać abonament albo nie masz prawa do korzystania z usług i nie będziesz obywatelem.

Teraz najlepsze, że darmowe konto