Wpis z mikrobloga

Cześć,
wołam w związku z tym, że zaplusowaliście ten wpis

Podzielcie się wspomnieniami z pandemii. Ilu z was zachorowało, ilu wymagało hospitalizacji, czy ktoś znajomy odszedł w wyniku pandemii, usunął konto, dostał bana etc.

#covid19 #koronawirus #2019ncov

Specjalne pozdrowanie użytkowników od @gladagugu / @laches
=============================================
List nadany od zbanowanego @laches dzięki akcji #wolamyzbanowanych

  • 463
Dopadło mnie w grudniu 2021, tydzień mięśnie bolały mnie jak diabli, kolejny tydzień, dochodziłem do siebie po 4 tygodniach wróciłem na basen i od razu walnąłem swoje 100x kraulem z czasem gorszym o 5min. Wielu znajomych przeszło (szczepionych i nie szczepionych, ja akurat nie jestem) nikt nie odszedł. Monet pilna 2 lata home offie. Jest w pytkę.
@gimnazjumqqq: Nikt z moim bliskich znajomych nie umarł na covida, z mojej okolicy kilka starszych osób. Przeszedłem w 2020 na jesień, jedyne objawy to brak węchu przez 2 tygodnie i 37,5 stopnia przez 2 dni. Zaszczepiłem się w Lipcu bo miałem mało przeciwciał(chciałem chronić schorowaną babcię), dostałem drgawek, przewlekłego osłabienia i od tamtego czasu cały czas coś mi przewlekle jest. Tylko nie bijcie za mówienie prawdy.
Nie miałem covida, nikt z mojego otoczenia nie umarł ani nawet nie zachorował ciężko. Jedynie jak ktoś miał katar czy sraczkę to poszedł na test i posiedział w domu, bo wyszło pozytywny. Jedyne o czym warto wspomnieć to święta mojej koleżanki, która musiała być na izolacji i spędziła je sama, ale na pasterkę wyszła do baru napić się piwka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)