Wpis z mikrobloga

Spotkanie branżowe sektora IT w Dublinie!

Zrodziła się w mojej głowie dziś idea spotkania w celu wymiany doświadczeń i innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miejsce i czas do ustalenia, ale zapewne w pubie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto pisałby się na takowe ? #irlandia #dublin #programista15k
  • 10
  • Odpowiedz
@Garcia: Ten plan się już pojawiał parę razy, także bez zawężania grona do IT, i jeszcze nigdy nie udało się wyjść poza pomysł, ale powodzenia ;-)
  • Odpowiedz
@Regis86: no właśnie, dlaczego ? Brakowało chętnych czy coś innego brakowało ? Może sponsora w postaci jakieś firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że należałoby innej platformy użyć np. Meetup ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hatespinner wiesz tutaj bardziej chodziło mi o spotkanie gdzie można swobodnie pogadać o IT, bez narzucania tematyki jak to meetupy mają z założenia. W naszym rodzimym gronie ( ͡º ͜ʖ͡º) doświadczenia, kontakty, spostrzeżenia, starupy? To byłoby ciekawe
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dzerzi super! Gdyby dało się dołożyć z jedną, dwie osoby można ruszać w temacie. Masz pomysł komu ewentualnie szepnać o spotkaniu lub gdzie się dodatkowo ogłosić? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Garcia: Dzięki za info, nie ma mnie na miejscu teraz, ale nawet jakbym był, to lokalizacja tak w piździec nie po drodze z moich okolic, że bez szans, żebym się pojawił ;-)
  • Odpowiedz