Wpis z mikrobloga

@WillyJamess: ja nie wiem co te wykopki... czytam teraz i nie dowierzam. Miały być zwierzęta ratowane, spadła bomba, smutne. Bomby spadają też na szpitale, też smutne.

A wykopki? Zostaw zwierzęta! Będą jedzeniem dla tych ludzi! Ratuj ludzi!
A może byście się tak odwalili od tego kto chce co albo kogo ratować? Jednemu serce bije do ludzi, innemu do kotów a jeszcze inni w ogóle się nie angażują. I też spoko.
Uważam,
  • Odpowiedz
  • 13
@WillyJamess #!$%@?, jaka znieczulica w komentarzach a te o jedzeniu psów to już w ogóle żenada... Smutna sytuacja, mam nadzieję że pomogą jak największej liczbie psiaków ()
  • Odpowiedz
Wykopki co nie potrafią zrozumieć, że można być na tyle empatycznym, żeby przejmować się zarówno losami ludzi, jak i zwierząt. Ha tfu na te wasze obrzydliwe, ignoranckie ryje.
  • Odpowiedz
@WillyJamess: Jezu, co za wykopki. Jak co roku, gdy trzeba pit rozliczyć, tak i teraz - to i to jest ważniejsze, niż to co Ty uważasz!
Ogarnijcie się i pomagajcie komu chcecie. No chyba, że jedyne co robicie, to klepiecie w klawiaturkę, to wtedy łatwo oceniać.
Jak widzicie organizację, która wjeżdża do ogarniętego wojną kraju, żeby pomóc, nieważne czy ludziom czy zwierzętom - podziwiajcie, ktoś ryzykuje życiem dla swoich przekonań. Ja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WillyJamess: Schroniska dla psów to przeżytek, moim skromnym zdaniem powinno się takie niczyje zwierzęta usypiać ale jednocześnie dbać o to by wyplenić całkowicie dzikie psy wypuszczane przez ludzi do lasów itd. Miasta zamiast utrzymywać schroniska powinny dbać o to by każdy był zaczipowany żeby dojść do ostatniego właściciela. Dziwnym trafem na Zachodzie nie ma już prawie takich miejsc bo każdy pies jest oznakowany a jak ktoś nagle nie ma warunków czy
  • Odpowiedz
  • 5
@czerwona_herbata @Kruweczka Najlepsze, że można mieć uchodźców pod dachem i wysyłać na pomoc im połowę wypłaty, ale i tak przyjdzie grupa, która w reakcji na zwykły fakt, jaki przytoczysz, opluje cię i przekopie za "złe priorytety". Bo taki właśnie jest ten naród, każda okazja jest dobra, żeby się do kogoś sadzić, nawet wielkie jednoczenie się ponad podziałami nie uratuje ludzi przed frustratami. Sugerujesz, żeby dwa razy zastanowić się przed otwartym dołączeniem do
  • Odpowiedz
@WillyJamess: a ja mam w dupie innych opinie. Żywność oddałem już dla ukrainców. Jesteśmy na etapie czy ukraina będzie, czy zetrą ją w pył a czy cały świat nie pogrąży się w wojnie atomowej a ludzie rozczulają się nad zwierzętami. Niektórzy przesadzają z bambinizmem, kiedy zbliżamy się do momentu, że sami możemy się wyeliminować z tej planety.
  • Odpowiedz
  • 3
@WillyJamess niestety jako kociara i osoba która od 10 lat działa w prozwierzęcych fundacjach uważam, że w przypadku konfliktu zbrojnego zwierzęta w schroniskach i fundacjach należy usypiać póki można zaoszczędzić im cierpienia.
Kiedy brakuje jedzenia, ogrzewania i schronienia dla ludzi to nikt się nimi na miejscu nie będzie przejmował.
Najgorzej właśnie jak zwierzęta podczas bombardowania zostaną ranione i nie ma jak im pomóc więc umrą w męczarniach albo wydostaną się i będą
  • Odpowiedz
  • 0
@krave Tobie. Chciałem podkreślić, że nie mam nic przeciwko opiniom, że zwierzęta powinny być usypiane. Twoja wypowiedź po prostu pozytywnie się wyróżnia. Z tej strony też wolo.
  • Odpowiedz