Wpis z mikrobloga

Możecie krytykować rząd PiS (sam czasami to robiłem), ale niestety trzeba przyznać, że w tych trudnych czasach tylko dzięki ich pracy i wysiłkowi nasz kraj jest kompletnie nieprzygotowany do wojny. Zawalili kluczowe dostawy sprzętu, pokłócili się prawie z każdym możliwym sojusznikiem, przeznaczają dziesiątki miliardów na kupowanie głosów, zamiast zainwestować te pieniądze w armię i nowoczesne technologie.

Mam nadzieję, że nikt nas nie zaatakuje, bo będzie słabo.

#ukraina #rosja #bekazpisu #polityka
tusk - Możecie krytykować rząd PiS (sam czasami to robiłem), ale niestety trzeba przy...

źródło: comment_1646116669aIItKassDm1tbWcXW3zwwK.jpg

Pobierz
  • 78
poprawka, pokłócili się już z każdym sojusznikiem na świecie, zostały im Węgry... a no tak, przecież Orban jest ruską onucą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli w sumie dzięki PiS jesteśmy w dupie.


W Polsce jeszcze nigdy nie stacjonowało tyle wojsk NATO co teraz. UE przyjęła naszą optykę na Putina i jego neoimperializm. Ukraińcy nigdy nam nie zapomną tego co robimy. No faktycznie, sami jak palec. Walisz onucą.

@
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@pokornaagnieszka476: zwłaszcza zrywając kontrakt na dostawę Caracali, gdzie musieliśmy zapłacić kary umowne, a śmigłowców dalej nie ma. A nie czekaj... miały być przecież black hawki za złotówkę. Dotarły już? XD mieliśmy tez własny zrobić, podobnie jak samochody elektryczne i promy XD banda złodziei i nieudaczników. Tfu na cały pisowski rząd i każdego kto na nich głosuje.
T.....s - @pokornaagnieszka476: zwłaszcza zrywając kontrakt na dostawę Caracali, gdzi...

źródło: comment_1646127176qdHaI0CMez8wIzP65FYz8x.jpg

Pobierz
@tusk: no #!$%@? od 2015 wojna na Ukrainie, ale bombelki 13,14 dla emerytow, gornikow wazniejsze niz bezpieczenstwo kraju

#!$%@? stare pozyja max 15lat, wazne zeby im kadencja milo zleciala, i by reelekcje dostac