Wpis z mikrobloga

Możecie krytykować rząd PiS (sam czasami to robiłem), ale niestety trzeba przyznać, że w tych trudnych czasach tylko dzięki ich pracy i wysiłkowi nasz kraj jest kompletnie nieprzygotowany do wojny. Zawalili kluczowe dostawy sprzętu, pokłócili się prawie z każdym możliwym sojusznikiem, przeznaczają dziesiątki miliardów na kupowanie głosów, zamiast zainwestować te pieniądze w armię i nowoczesne technologie.

Mam nadzieję, że nikt nas nie zaatakuje, bo będzie słabo.

#ukraina #rosja #bekazpisu #polityka
tusk - Możecie krytykować rząd PiS (sam czasami to robiłem), ale niestety trzeba przy...

źródło: comment_1646116669aIItKassDm1tbWcXW3zwwK.jpg

Pobierz
  • 78
@tusk A Ruskie to co niby? Jaki sprzęt i nowoczesne technologie posiadają? Jak zwykle, słabo wyposażona masówka, której Ukraińcy robią Tower Defence. Przypominam że kwestia dostaw systemów obrony przeciwlotniczej to kilka lat, więc zanim Rosja będzie gotowa na kolejny konflikt będziemy mieli kompleksowy systemy obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej. Himars zakontraktowany - dostawy do końca 2023. Patriot zakontraktowany, dostawy w październiku. Jako jedni z nielicznych poza USA posiadamy pociski JASSM 158 AGM (zasięg