Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się co fajnego mógłbym mamie kupić za 200 zł, sugestie? Raczej żadnych kwiatow bym nie chcial, tylko coś użytecznego, myśle nad jakąś fajna torebka ale może jest coś innego fajniejszego?

#zakupy #pytanie
  • 28
@Sefton: w tym rzecz ze nie bardzo wiem, jest bardzo minimalistką, prawie o tym co by chciala nie mowi, ostatnio jej wziąłem calkiem niezly portfel, chciałbym coś "indywidualnego" zeby ojciec śmieć nawet w 1% nie skorzystał
@Serylek: twój wpis to taki trochę powrót do normalności w czasie wojny na ukrainie i dzięki ci za to. A czego Twoja mama zawsze sobie odmawiała? Za 200 zł można kupić perfumy, ale lepiej wybrać je z mamą, bo mogą jej się nie spodobać. Może bon na zakupy ciuchów w sklepie, wtedy musi coś wybrać ;) Albo również bon albo u kosmetyczki na dowolne zabiegi?
@justypl: jestem na etapie budowy poduszki finansowej wciąż, jeszcze pare miesiecy i podbijam stawke, zaczne sie rozgladac wtedy za tabletem dla niej


@Serylek:

Scenariusz 1:

Dogadaj się z ojcem, niech wydrukuje jakieś Wasze stare zdjęcie w dużym formacie+antyrama.

Scenariusz 2:

Możesz znaleźć www serwis a la print&delivery, ale nie wiem czy się zmieścisz w 200. Musisz sprawdzić
@Sefton: z ojcem nie utrzymuje żadnego kontaktu i nie mam zamiaru go odnawiać kiedykolwiek, co najwyżej eskalować, jakby to w obecnym czasie ująć ma embargo na kontakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)