Wpis z mikrobloga

Dzisiaj specjalnie wcześniej wstałem, żeby zatankować auto przed pracą, bo spodziewałem się, że w ciągu dnia będzie ciężko, a tu nawet o 5 rano była kolejka. (choć nie jakiś gigantycznych rozmiarów)
Nie jestem frajerem, wszystko drożeje z dnia na dzień, szczególnie surowce gdy za winklem wojna, rano nudziłem się i tak więc pojechałem dwa razy na stacje i zatankowałem oba auta pod korek jak jeszcze nie było kolejek. Czemu miałbym tego nie zrobić? Nic mnie to nie kosztowało, nawet zaoszczędziłem kilka zł. A na takich ruskich buców jak @lubieczipsy_ co to chcą skłócić Polaków to pluję z całych sił
@lubieczipsy_: no i żałuję że nie chciało mi się zajechać żeby zatankować, bo dzisiaj #!$%@?ło +40groszy, a najpóżniej w pon będę musiał tankować, jak ktoś zacznie jęczeć "Kurła to tylko x złoty" to mogę wam podać konto i mi zrobicie przelew
Nie jestem frajerem, wszystko drożeje z dnia na dzień, szczególnie surowce gdy za winklem wojna, rano nudziłem się i tak więc pojechałem dwa razy na stacje i zatankowałem oba auta pod korek jak jeszcze nie było kolejek. Czemu miałbym tego nie zrobić? Nic mnie to nie kosztowało, nawet zaoszczędziłem kilka zł. A na takich ruskich buców jak @lubieczipsy_ co to chcą skłócić Polaków to pluję z całych sił


@spinorbital: XD jesteś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubieczipsy_: ze względu, że jeżdżę samochodem do roboty to w każdy piątek po robocie jadę zatankować. Jak zobaczyłem kolejkę i tych baranów to aż mi ręce opadły. Samochód na samochodzie nawet jak wyjechać nie miałem. Polska to na prawdę kraj pieprzonych robaków, zablokują wszystkie stacje żeby tylko zapłacić 20zł mniej na tankowaniu. Ha tfu