Wpis z mikrobloga

Mirki choć niby bardziej Mirabelki, potrzeba mi fajnej "szarej" myszki dla anonka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sorry za suchara ;)

Po głowie chodzi mi kilka ale nie mam zdania, to też nie wiem czy myszki stworzone dla gier mmo,
sprawdzą się w codziennym użytkowaniu?
Do zastosowań dojdzie też montaż wideo, ważny jest aspekt kustomizacji/przypisywania własnym skrótów czyli soft dołączony do myszki powinen być sprawny - tylko windows, wiec jak nie ma lub kuleje pod macos/linux to nie problem.

Zaciekawiły mnie 3-4 modele:
IMPACT M908
Logitech G600
Logitech G604
SCIMITAR PRO RGB MOBA/MMO

#pcmasterrace #komputery #filmowanie #montazfilmow
  • 6
  • Odpowiedz
Po głowie chodzi mi kilka ale nie mam zdania, to też nie wiem czy myszki stworzone dla gier mmo,

sprawdzą się w codziennym użytkowaniu?


@Pan_Slon: po kiego grzyba szukasz takich dziwnych rozwiązań skoro i tak wygodniej jest korzystać z ahk? Kurde, nawet zrobienie wirtualnego pulpitu zapchanego od góry do dołu plikami bat ze skryptami na który przewiniesz gdy chcesz coś zrobić byłoby bardziej elastyczne i wygodne.

Ja osobiście na co dzień
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Mam G602, czyli poprzednika myszki G604, którą wybrałeś. Te przyciski z boku są wg mnie nieergonomiczne, szczególnie G7 i G4, musisz oderwać rękę od myszy, aby tak wygiąć kciuk. Ja mam zbindowane jedynie dwa pierwsze, których da się używać bez odrywania ręki. Na plus - G602 mam praktycznie od dnia premiery (ok. 10 lat), jedynie switche naprawiałem już 3-4 razy, bo co ok. 2-3 lata pojawia się dwuklik, ale z
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: zobacz razer naga pro. Są wymienne nakładki boczne 2/6/pierdyliard przycisków. Do gierek 2 do pracy z cadem 6, tej ostatniej nawet nie próbowałem opanować bo bym się gubił. Znajomy inżynier elektronik który rysuje schematy całymi dniami właśnie ją najbardziej lubi. Do tego pod moją łapę ergonomia jest a to duży plus bo te dęte gejmingowe myszki mi nie leżą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Slon obok G604 obczaj sobie MX master 3 - z użyciem konfigurowalnych gestów może przebić 604 pod kątem używalności (szczególnie jeśli chodzi o edycję video)
  • Odpowiedz