Wpis z mikrobloga

Jak wiecie jakość moich nagrań i zdjęć zostawia wiele do życzenia. Jestem fanem marki Hammer - smartfony firmy @mPTech. Nagrywam wszystko właśnie za pomocą tych urządzeń. Niestety to co posiadam jest już trochę przestarzałe. Niedawno wszedłem na stronę z Hammerami no i znalazłem takie cudo:

FejsFak - Jak wiecie jakość moich nagrań i zdjęć zostawia wiele do życzenia. Jestem f...
  • 17
  • Odpowiedz
to zaczniesz schody


@wojciech-kielbasa: schody zacznę gdy skończę pompę ciepła i fotowoltaike. Za 2500 PLN na pewno nie zmienię swoich planów nawet jakbym miał je dostać do kieszeni a nie w postaci telefonu który jest gadżetem i nie jest mi niezbędny.
  • Odpowiedz
@FejsFak: Zgadza się, nikt Ci nie narzuca zmiany planów. Pełnej kwoty nie uzbierasz w ciągu jednego weekendu, potrzeba na to czasu. Jeśli byś w każdym filmie przypominał widzą o linku do zbiórki to i tak poszło by o wiele szybciej. Ja Ci tylko podrzuciłam pomysł i domyślam się, ze 90% Twoich odbiorców czeka na drugi sezon schodów. Gdyby nie schody to bym pewnie nawet o Tobie nigdy w życiu nie usłyszał
  • Odpowiedz
@wojciech-kielbasa: mądrze piszesz, ja nie mam kompletnie pojęcia jak się za to zabrać - nie chcę obiecywać czegoś a później nie wywiązać się z tego bo coś poszło nie tak a z reguły moje terminy rozjeżdżają się z rzeczywistością. Nie jest to dla mnie problem bo nigdzie się nie spieszę - wychodzę z założenia, że i tak wszyscy skończymy w tym samym miejscu więc niech ta droga będzie jak najdłuższa i
  • Odpowiedz
@FejsFak: Zbieraj na smartfona z IR. Jak będziesz ocieplał dom będzie idealny do pokazania mostków termicznych jakie zrobiłeś. :) CAT też jest pancernikiem, nie wiem jak z baterią.
Gieekaa - @FejsFak: Zbieraj na smartfona z IR. Jak będziesz ocieplał dom będzie ideal...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FejsFak: drwiny i wyszydzanie? Chyba zapomniałeś na początku jak wielu chciało ci pomoc to każdego obrażałes i wyzywales od debili. Teraz każdy ma cię w dupie, dostałeś to, na co zasluzyles.
  • Odpowiedz
CAT


@Gieekaa: matryca 13 Mpx, ir 640x480 8,5 klatki na sekundę... A tak w ogóle to dom już ociepliłem kilka lat temu. Tzn zostało jeszcze kilka miejsc do dokończenia. Takie tam drobiazgi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FejsFak: powiem Ci chłopie, że autentycznie Cię szanuję. Za uparte dążenie do celu, bezkompromisowość, podążanie obraną ścieżką i samodzielność i samowystarczalność.
Uważam że robisz dużo dobrej roboty, a odbiór twojej osoby byłby zupełnie inny gdybyś pokazywał to wszystko w nowiutkim domku kupionym za miliony monet od dewelopera a przede wszystkim doprowadzał każdy projekt do końca. Za każdym razem gdy coś wstawiasz zastanawiam się co w tym domu jest jeszcze nie rozgrzebane.
  • Odpowiedz