Wpis z mikrobloga

Indukcja - mam bosha i polecam. Kosztował coś koło 1400 i w porównaniu do indukcji siostry lepiej działa - płynnie, bez wyraźnych skoków i ma przezajebistą funkcję wyłączania czasowego poszczególnych palników. No i ma przyciski numeryczne, a nie jakieś #!$%@? suwaki
Pralka - tez boscha polecam bo jest cichy. Używam bezproblemowo od 6lat
Suszarka - to moja pierwsza więc nie mam porównania. Filtrowalam po najlepszej klasie energooszczednosci i z nich wzięłam najtańsza.
@Simao indukcja szukaj minimum 70cm.
aeg nie rysuje się jak elektrolux.
Pralke mam boscha i jest strasznie głośna więc zależy od modelu. Chyba te bezszczotkowe sa ciche
Lodówka tylko z nofrostem i tylko nowe modele bo sa ciche.
Mikrofalowke i piekarnik mam boscha i nie polecam. Maja mało funkcji lagują strasznie i ciężko się czyści.
Zmywarke też mam boscha i buczy jak chodzi. Może coś się zepsuło w niej. Pisali ze lepiej
@r102: wydaję mi się, że suwak jest wygodniejszy, bo można ustalić dowolną moc jednym dotknięciem lub przeciągnięciem, tzn. nie trzeba 14 razy klikać +, żeby ustawić 14. dlatego nie wiem o co chodzi. ja też mam mam suwak, a nawet 4, oddzielnie dla każdego pola. nie znalazłem niczego wygodniejszego, dlatego taką płytę wybrałem.
@r102: A to chyba mamy inne suwaki na myśli. Ja znam i nie znoszę takich płyt, w których musisz nacisnąć aktualną moc i palcem precyzyjnie przesunąć na docelową. I po drodze możesz „zboczyć z drogi” i nie dojechać do celu :). Takich nie lubię
@Simao ja mogę polecić pralkę i suszarkę LG, mam z serii ThinQ i jestem mega zadowolony, bo jest cicha i ma wiele programów dodatkowych przez aplikację.
Do tego algorytm sztucznej inteligencji i dopasowuje pranie do wsadu. Rachunki są znikome, nawet jak na suszarkę.