Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 797
W środę musiałem pojeździć trochę po Wrocławiu i nasuwa mi się jedno pytanie: "Wy tak żyjecie?".

O 12:00 w środku tygodnia korki chyba większe niż w Krakowie w godzinach szczytu. Wszędzie jakieś remonty, zwężenia, dziury. A zwieńczeniem tego wszystkiego jest ta rozwalona kostka na co drugiej ulicy xD

Najfajniejsza przygoda to przejazd ulicą Pilczycką, co chwilę jakieś zwężenia rozjazdy, koparki, oczywiście zero prawidłowego oznakowania. Jedziesz sobie prawym pasem który nagle zmienia się w koparkę xD

No dobra, ale przecież mieszkańcy nie muszę jeździć samochodem, jest przecież komunikacja xD

No ale bynajmniej miasto jeet piękne, załączam najładniejsze zdjęcie jakie udało mi się zrobić.

#wroclaw #heheszki
tusk - W środę musiałem pojeździć trochę po Wrocławiu i nasuwa mi się jedno pytanie: ...

źródło: comment_1645165027zOwBE3AwOEyeMwOhhPfZR3.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@tusk ostatnio tata miał rozładunek we Wrocławiu (Tir) i mimo że jest kierowcą od 42 lat to takiego bajzlu jeszcze nie widział.
Był na jednym skrzyżowaniu - nawigacja drze się że ma zawrócić, ale on wie że musi jechać prosto tyle że jest problem xD. W prawo ograniczenie do 14 ton, prosto do 12, w lewo do 8, a on przyjechał z 20 xD

Potem dojechał w końcu do tej firmy tyle
  • Odpowiedz
pytanie do mieszkańców Wrocławia, nie lepiej po mieście jeździć rowerem?


@Elnath: To chyba nie widziałeś ich ścieżek rowerowych xD W większości tak samo kocie łby.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tusk: jest komunikacja, a jej największą zaletą jest to, że czasami się #!$%@?, a czasami nie przyjeżdża wcale ()
A co do korków to chwilowe, urząd miasta planuje kolejne zwężenia kluczowych ulic, więc niedługo korków nie będzie o 12 (ale tej w nocy)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tusk: nie no tutaj to już Pan poplynales, ścieżki rowerowe we Wrocławiu to przecież oczko w głowie prezydenta, możesz nie mieć co żreć ale rowerem przejedziesz ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
nie no tutaj to już Pan poplynales, ścieżki rowerowe we Wrocławiu to przecież oczko w głowie prezydenta, możesz nie mieć co żreć ale rowerem przejedziesz ( ͡ ͜ʖ ͡)


@sambarumba: Kojarzę, że kiedyś chodziłem dużo wzdłuż Odry i było sporo ścieżek, ale w większości to były kocie łby
  • Odpowiedz
@tusk: i dlatego tam mieszkania w dobrych lokalizacjach kosztują fortunę. Albo płacisz, albo 4h dziennie stoisz w korku. Pomijam już to, że jak płacisz, to i tak stoisz w korku xD
  • Odpowiedz
@tusk: Nawet jak chcesz ominąć #!$%@? Wrocław to masz jego obwodnice na której już chyba z rok robią remont i jest korek dzień w dzień, pas wyłączony, robota stoi xD
  • Odpowiedz