Wpis z mikrobloga

#bieganie #puma

Puma SPEED 100 R ignite v2 - 159zl +10zl wysyłka

https://www.zalando-lounge.pl/campaigns/ZZO1MMQ/categories/118750576/articles/ZZO1CKE01-E00

Gdyby ktos chcial przytulic fajne #!$%@?, to jest to dosc ciekawa propozycja.
To nastepca modelu FAAS 300 czyli startowek z minimalna iloscia amortyzacji.
Gorna czesc podeszwy wykonana z pianki ignite, byla to bezposrednia odpowiedz na boost od adidasa.
Cholewka bezszwowa, wykonana z jednego kawalka materialu. Drop 6mm, waga 190-200g dla rozmiaru 42.

Uwaga, to sa buty startowe ze wszystkimi tego konsekwencjami, cholewka nie wytrzyma 1000km, po rozbieganiu sugerowalbym raczej ubierac na starty, albo szybkie jednostki.

Kolekcja pumy sprzed kilku lat, stad ciezko o jakies recenzje czy opinie na necie. Buty weszly na rynek w momencie, w ktorym puma troche sie pogubila co dalej robic ze swoim dzialem butow do biegania, co tlumaczy mala popularnosc modelu.

Jesli ktos chcialby jeszcze bardziej minimalistycznie, to sugeruje polowac na FAAS 100, buty z zerowym dropem i minimalna iloscia podeszwy, niestety bardzo trudno dostepne. Ewentualnie troche wyzsze FAAS 200 i FAAS 300.
Z mojej strony daje gwarancje zajebistosci wszystkim ww. modelom FAAS (rowniez w wersji TR), mialem mam uzywam i uwazam je za jedne z lepszych butow, jakie udalo mi sie zajechac ( )
Pobierz
źródło: comment_1645094237TMzUDRUjpJ7r1o0c1cxD1w.jpg
  • 3