Wpis z mikrobloga

@Sok_Mandarynkowy: jak długo będziecie jeszcze w swej nieprzebranej ignorancji utożsamiać współczesną socjaldemokrację z sowieckim komunizmem? Nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę wyborcą lewicy, ale jak widzę apolegotów najbardziej rusofilnej, antydemokratycznej, antyunijnej, antyliberalnej, nacjonalistycznej partii, jęczących o tym, że skrajnie liberalni i prozachodni politycy witaliby kacapów chlebem i solą, to serio zastanawiam się, jak ciężko upośledzonym trzeba być, żeby w ogóle na taki pomysł wpaść. Serio.
@Sok_Mandarynkowy: ich młodzieżówka to tęczowe lewactwo, które nawet jeśli wrzuciło jakiegoś bieruta czy innego che gevera (nie wiem, nie śledzę) to bardziej jako symbol rewolucji czy tam socjalistycznej walki o ekonomiczną równość klas (z którą Putin nie ma nic wspólnego), niż z tęsknoty za sowieckim imperializmem. Do Putina tasują się obecnie jedynie alt rightowcy,i jeśli ktoś miałby witać Putina z otwartymi rękami to na pewno nie sojaki od 30980438534 płci, tylko
@Sok_Mandarynkowy buahaha

Gdyby Rosjanie mieli współcześnie instalować w Polsce jakiś marionetkowy rząd, to byłoby coś w stylu konfabulacji. Antyzachodnia (najpewniej właśnie antygejowska) propaganda, żebyśmy się fajnie czuli zapieprzając dla oligarchii za miskę ryżu ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Zralok: Coś jak pis a od razu by pewnie zniszczyli cały polski kontrwywiad żeby nikt sie nie kapnął z tłuszczy że to obcy ( ͡° ͜ʖ ͡°