Wpis z mikrobloga

Do tych wszystkich, co deklarują że w razie ''W" będą uciekać z kraju, zostawiając tu na pastwę ruskich swoich rodziców, dziadków, całą rodzinę , bo przecież jak oni to piszą '' nie będą walczyć za pisowski chlew osrany gównem ''... Mam dla was dobrą radę. Zacznijcie uciekać już teraz, bo za kilka dni może być już z tym problem. A jak już dojedziecie w bezpieczne miejsce, napiszcie do rodziców koniecznie smsa, że dojechaliście cali i zdrowi, to na pewno rodzinę uspokoi. Jesteście bohaterami na jakich nie zasługują! To dzięki ludziom takim jak wy, ten kraj przetrwał tysiące lat i możecie teraz sobie spokojnie żyć właśnie w wolnym i bezpiecznym kraju. #ukraina #rosja #wojna #bekazpodludzi
  • 180
  • Odpowiedz
To dzięki ludziom takim jak wy, ten kraj przetrwał tysiące lat i możecie teraz sobie spokojnie żyć właśnie w wolnym i bezpiecznym kraju.


@zenek-stefan1: IIWW pokazała jak się kończy bohaterskie umieranie. Inteligencja bohatersko dała się zabić i do dziś jest to kraj idiotów rządzonych przez idiotów. Dać się zabić prościej niż kura jest banalne. Odbudować kraj po wojnie to jednak trudniejsza sprawa.
  • Odpowiedz
  • 17
Hehe mati, kaczor, saisin, kurski, suski i reszta tych dzbanów polecą sobie w ciepłe kraje i po ewentualnym konflikcie wrócą dogadać się z nowym zaborcą pod płaszczykiem wywalczenia niepodległości.

Oczywiście wielcy wojownicy zginą za te ziemie xd. Nieźle trzeba mieć w dyni żeby walczyć za ten zidiociały naród. Jeżeli przeżyjesz to itak Cie oskubią z ostatniego grosza żebyś czasem nie zasmakował zbyt wiele godności.
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1: haha tacy frajerzy będą klepać biedę i żyć w strachu w imię miłości do kraju. Niech zgadnę, fan powstania warszawskiego i umierania za ojczyznę. Ja informuję rodzinę, że czas #!$%@?ć i ze swoją najbliższą spadam. Po czasie wracam i palę za Ciebie świeczkę.
  • Odpowiedz
A c**j ci w dupe zdychaj to jak chcesz ja z rodzinka dam dyla xD pozdrów mamę jak ja ruscy będą gwałcić


@Jamniki2: jak wyjedziesz ze swojej meliny z „rodzinką” to juz dawno służby sąsiednich państw będą bronić swoich granic przed takimi jak ty i kazać ci zawracać. Temat wałkowany na wykopie setki razy ale do takich jak ty to nie dociera. Szanse na zwianie będą mieli co najwyżej mieszkańcy przygranicznych
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1: A Ty nie dyskutuj z pseudointeligentami. Tyle się uczą historii, tyle śledzą co się dzieje na świecie ale dalej naiwni jak dzieci. W tej chwili czasem problem jest przejechać przez granice bo szukają „uchodźców” a oni chcą w czasie wojny przejechać XD naiwni jak dzieci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@zenek-stefan1: ja mam wrażenie, że tacy jak ty to się cieszą na myśl o wojnie, bo macie nudne, nieciekawe życie i taka wojna to jedyna ciekawa rzecz w waszym życiu. Przy odrobinie szczęścia, jak nie dostaniesz kuli w łeb to do końca życia będziesz się spuszczał, że "broniłeś ojczyzny" xD
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1: naiwne, pozbawione kompletnie znajomości realiów - takie jest Twoje podejście.
Walka w obecnych czasach za swój "kraj" jest kompletnie bezsensu. Jeśli chcesz - proszę bardzo.
Dla mnie moje życie jest ważne ponad wszystko od jakiś durnych pobudek patriotycznych.
Walczyć za ten kraj? Dobre sobie.
Ci co zaczęli machać szabelkami pierwsi, niech sobie walczą sami
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1: Co za problem z rodziną wyjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym przypomnij mi, kto odbudowywał Polskę po wojnie? Żywi czy martwi? I za co obecnie mamy ginąć? Nikt nam nie chce odebrać ziem, więc znów byłaby to walka o obce interesy. Przez 30 lat Polacy głosowali na debili, którzy zaprzepaścili dziejową szansę, jaką miał nasz kraj na rozwój gospodarczy i militarny. W interesie Polski jest
  • Odpowiedz