Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@crest: Dwa razy w życiu przerwałem oglądanie filmu. Za pierwszym razem był to You don't mess with the Zohan a za drugim jakiś przegadany film z nudnymi dialogami, którego tytułu nawet już nie pamiętam. No ale ten pierwszy zapadł mi w pamięć, bo nigdy wcześniej ani później nie zabierałem się za coś tak żenująco głupiego.
  • Odpowiedz
Tak, mamy średniaka.


@Krogan: Absolutnie się nie zgadzam, że TLJ jest średniakiem. W sumie nie wiem jak się odnieść do tego, że jest najlepszą częścią tej trylogii, bo TFA był słaby, ale dawał szansę na to, że otwarte wątki z 7 części zostaną domknięte w 8 i 9. TLJ zdefekował się na te wątki, więc TRoS nie obejrzałem, bo tego crapu nie dało się już naprawić.

A co jest nie tak
shiverr - > Tak, mamy średniaka.

@Krogan: Absolutnie się nie zgadzam, że TLJ jest ...
  • Odpowiedz
cała ich misja na planecie kasyn okazała się niewypałem


@Krogan: Ten cały epizod był niewypałem- gdyby go nie było to totalnie nic w filmie by się nie zmieniło. Lot Lei i inne postacie kobiece to przykłady nieskazitelnych Mary Sue, takie postaci są męczące.
  • Odpowiedz
@maxwol kształt wody to po prostu lewicowe kino starające się przemycić prymitywne lewicowe wartości pod płaszczykiem jakiegoś obcego. Jakieś od jesienią do imigrantów , innoskorych itd.
Też uważam że ten film na Oskara nie zaslugiwal
  • Odpowiedz