Wpis z mikrobloga

@xydeN-: Taki siurek pierw zarzuca mi, że jestem głupi. Następnie mnie przeprasza i nazywa bratem. Na tym wypoku to czasami nie warto się odzywać, jak takich tłuków mamy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shiverr: Akurat osemka to najlepszy film z najgorszej trylogii. Nie był do bólu odgrzewanym kotletem, w przeciwieństwie do pozostałych. Potrafił zaskakiwać, m.in. poprzez - spoilery - eliminacje głównego złego, fakt, że to głowni bohaterowie się mylili i cała ich misja na planecie kasyn okazała się niewypałem, a dowództwo wbrew oczekiwaniom widzą okazało się jednak kompetentne. Wprowadziło nieco szarości do czarno-białej historii, np. próba zabicia młodego, niewinnego jeszcze Solo przez Luka albo
  • Odpowiedz
@Ketonowy: mi przeszkadzał w tym że był mega długi, do tego ARTYSTYCZNE I WYBITNE sceny, męcząca fabuła z idiotycznymi wyborami postaci, a na koniec zostajesz z mega mindfuckem, co się właśnie #!$%@?ło i czy ktoś zwróci Ci ten czas za obejrzenie tego filmu. Nie podchodź do tego filmu jak chcesz obejrzeć zwykły "horror"
  • Odpowiedz