Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ktoś myśli, że przegrywanie po 30 staję łatwiejsze to bardzo się myli, oj bardzo. Codziennie feelsy o tym co bezpowrotnie utraciłem. Na przykład wyobrażam sobie jak mam 16 lat i jestem na randce, i się przytulam z wyobrażoną dziewczyną. Żyję w świecie marzeń i nostalgii. Nie mogę się na niczym innym skupić, to zbyt boli. Próbowałem terapii ale to tylko pogłębiało ten stan. Żaden psycholog ani psychiatria nie wiedział jak mi pomóc bo mój problem to samotność związkowa przez całe życie a jestem tak brzydki, że nie da się tego zmienić. Będzie tylko gorzej, za 30 lat będę samotnym starcem po 60 bez żadnych wspomnień żyjącym dalej marzeniem o jakiejkolwiek miłości.
#przegryw #tfwnogf #zwiazki #samotnosc #przegrywpo30tce

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620530805137d8e1c297efd1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: To porzuć to marzenie, skoro i tak nie da się go spełnić. Może trzeba się z tym pogodzić, zaakceptować to i żyć dalej. Pragnienie tego, myślenie o tym, nie wnoszą nic wartościowego i praktycznego do życia. Zajmij się czymś innym. Zacznij zwiedzać świat.