Wpis z mikrobloga

Uznacie, że to bajt, wiem. Ale historia prawdziwa. I każe się martwić o przyszłość Polski bardziej niż 100 lat rządów PiSu.
Mam siostrę na prawie w Warszawie, dzisiaj ma egzamin. Generalnie siostra jak to obecna Julka, jest jaka jest. Więc mama ją telefonicznie budzi na egzaminy. Dzisiaj nie naładowała telefonu i nie odbiera, nie ma budzika. Rodzice do mnie, że oni "nie ogarniają ubera" i bym zamówił jej, by ją obudził. Na uberze nie ma opcji, więc po prostu zamówiłem z pyszne najbliższe jej żarcie i napisałem na zamówieniu. Rodzice bym dla pewności zamówił jeszcze coś. Zamówiłem starbucka z ubereats. Okazało się, że jeszcze ojciec zamówił za 100 zł blikiem taxi z Warszawy, by ją obudził i zawiózł na egzamin.
Ogólnie trzeba było zaangażowania 6 osób(ja, rodzice, taxi i dwóch dostawców) i wydania 170 zł, żeby 21 latka na studiach dziennych wstała i dojechała na egzamin o godzinie 10.

Jakby co, siostra krzyczy **** na koncertach i jest lewicowa

  • 239
@Fan_Morawieckiego: To mi się przypomniała historia
Znam znanego lekarza. Szanowany. Ma dwójkę dzieci, corke i syna. Żona nie pracuje bo jej mąż, lekarz/chirurg, zarabia bardzo dużo (dentysta) na tyle dużo że radza sobie świetnie, urlopy za granica, ogólnie żyją jak w bańce. Posiada kilka mieszkań w Polsce kupionych za gotówkę, we Wrocławiu, w Warszawie czy w Krakowie.

I teraz najlepsza część historii. Lekarz chcial aby jego dzieci szly na kierunek dentystyczny
typowy fan pisu. Zero logicznego myslenia, tylko traktowanie kazdego jak ułoma. PiS jak ułomow traktuje swoich wyborcow, wy traktujecie tak corke/siostre xD


@stormkiss: Ja nie traktuję, ja tylko spełniłem prośbę rodziców, bez tego bym o całej sytuacji nie wiedział.
@Fan_Morawieckiego: od razu mój szwagier mi się przypomniał. Typ jak się przebiera to zostawia stare ubrania na środku pokoju i one leżą dopóki mamusia albo jego narzeczona nie zaniosą do kosza z brudami XD do lekarza z mamą, jak go coś boli to drze na wszystkich morde żeby go ratowali XD dziecko w ciele 30 latka
@Fan_Morawieckiego: Jak bym widział siostrę mojego kolegi całe życie starzy ją po głowie głaskali i załatwiali za nią wszystko a jak pojechała na studia to się okazało że 20-letnia dupa sobie nie umie zrobić jedzenia a o innych rzeczach jak sprzątanie i pranie nawet nie wspomnę. To wszystko tylko i wyłącznie wina rodziców.
@Fan_Morawieckiego: jeśli to prawdziwa historia, to wiesz bez urazy, ale to nie tylko Wasza Julka jest nieogarnięta, ale całą Wasza rodzinka jest jakaś dziwna. Dziewczyna nie stała się przecież taka z dnia na dzień, ktoś ją tak wychował i w sumie wcale się nie dziwię, jak cała rodzina staje na głowie, żeby królewnę obudzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fan_Morawieckiego: #!$%@? ją pewnie na siłę na studia na których nie chce siedzieć, najpierw pozwolili na to żeby jej psychika została zwichrowana i została julką i nie przyjmowała świata normalnie tylko na siłę i teraz dziewczyna walczy na siłę, jak ktoś ma chęci do życia i lubi to co się dzieje w około to choćby balował całą noc to rano jebnie kawe, zapali papierosa albo #!$%@? monsterka i pójdzie robić to